Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Aż założyłem konto żeby Ci odpowiedzieć :v
Musisz napisać prawie wszystkim profesjonalnym graczom, że jak się przerzucą na 1920x1080, to będą widzieli więcej o 20%, może wtedy np. taki Maniac zacznie coś strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to na tej rozdzielczości gra bardzo mało profesjonalnych graczy, zdecydowana większość gra na czymś w stylu 1024x768, albo nawet 800x600.
Musisz napisać prawie wszystkim profesjonalnym graczom, że jak się przerzucą na 1920x1080


@rdkN: nie pisałem o profesjonalnych graczach, tylko o większości graczy w cs:go

, to będą widzieli więcej o 20%, może wtedy np. taki Maniac zacznie coś strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rdkN: to jest prawda, gracze grający na full hd widzą zdecydowanie więcej (większy kąt widzenia), niż inni grający na niższych rozdzielczościach i to
@qlimax3: Co do większego kątu widzenia, to dużo graczy i tak gra na 4:3 żeby "bardziej skupić się na środku ekranu", równie dobrze mogliby grac na monitorach 21:9, bo kąt jest jeszcze większy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na 16:9 faktycznie gra większość graczy, ale to dlatego że monitory 4:3 już nie są zbyt popularne; progamerzy grają z reguły z czarnymi paskami po bokach. Ja gram na 5:4
@rdkN: na profesjonalnym poziomie jest inaczej, bo mają zgrany team i prawie zawsze wiedzą gdzie jest przeciwnik, bo kolega z teamu go poinformuje itp. Jak grasz samemu for fun, to wszystko musisz sprawdzać sam i musisz widzieć jak najwięcej (wszystko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)