•  

Czołem Mireczki, rzadko się odzywam, ale jak już sie odzywam tzn że jest jakaś grubsza sprawa...

Wpis powstaje w trosce o Wasze zdrowie psychiczne, a dotyczy przenoszenia numeru z P4 (play) do VM (Virgin Mobile),

Niestety ale na chwilę obecną, przestrzegam Was przed takim ruchem, mimo że rzekomo proste i jasne zasady/stawki. - nieudolność, niekompetencja i takie tam...

Studium Przypadku:

1. znajduję ofertę VM na kartę, jest lepsza niż dotychczasowy abonament w P4.
    2. umowa z P4 kończy się za kilka m-cy, ale średnia z ostatnich faktur wykazuje tendencję rosnącą, o średniej wyższej niż pakiet w VM, w którym jest więcej,
    3. ja o naiwny dokonuję kalkulacji na podstawie ostatnich billingów, że "opyla" się wypowiedzieć przedwcześnie abonament bo oszczędności będą realne bo dostaję więcej za mniej;)
    5. zamawiam papiery z VM, przychodzą, wypełniam z jaką datą przenieść numer, wcześniej konsultowane w fizycznym salonie P4 - kartka z pieczątką i podpisem salonu ile wynosić będzie "kara" za przedterminowe rozwiązanie umowy;
    6. odsyłam, przysyłają kartę i info, z jaką datą nastąpi przeniesienie numeru...
    7. w nocy z 7.04 na 8.04 P4 wysyła smsa, o blokadzie połączeń, stara karta sim przestaje działać,
    8. 8.04 rano wkładam nową kartę, z VM jest na niej standardowo 5pln, doładowuję 30pln, nie mogę się zarejestrować na stronie w Klubie Virgin, ani włączyć pakietu #wszystko, czyli ściąga z konta środki cokolwiek nie zrobię (to bez sensu, tylko w pakiecie się opłaca);
    10. zgłaszam sprawę na infolinii, przyjmują...
    11. o 12, 08.04 dostaję smsa że stan konta wynosi 0,00PLN...:)
    12. karta sim przestaje działać, jest zalogowana do stacji bazowej, ale nie można Dzwonić, ani być Wydzwonionym, wysyłać smsów, korzystać z pakietu - paraliż (tylko smsy dochodzą...)
    13. z racji tego że infolinia jest płatna, pożyczam telefon od znajomego, dzwonię ponownie na infolinie sygnalizując problem - przyjmują zgłoszenie..wysyłam maila - odpisują że sprawa jest "w toku" .i co z tego;
    14. mija kolejna doba jest 09.04, rano dostali ode mnie informacje że numer nadal martwy mimo że zalogowany na nadajnik.
    15. brak kontaktu ze strony VM, a ja musiałem sobie kupić starter i doładować żeby móc jak człowiek korzystać z numeru,
    16. nie ma punktów 4 i 9,
    17 Brak profitu - numer nie działa, a hajs jest ściągany z karty startera który kupiłem i musiałem doładować...

TL;DR

NIE POLECAM ALLLEGROWICZA;)

przenoszenie numeru do VM to przynajmniej na razie POMYŁKA, marka cierpi na choroby wieku dziecięcego. Ma infantylne przywitanie na infolinii, niekompetentnych konsultantów, i załatwić sprawy nie potrafi.

zobaczymy jak się to zakończy, w razię czego podepnę historię emaili z "Centrum Miłej Obsługi Klienta"

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie że jak nie poślecie dziecka na lekcje religii, co więcej będziecie walczyć o to by religia była na pierwszej bądź ostatniej lekcji, dostaniecie groźby i donosy do szkoły?
    Znalezisko: Zatroskani rodzice" donoszą na matkę dziecka, bo nie chce czekać na religię

Wara od religii, wara od naszych wartości. Wara od naszej moralności. Uprzejmie zwracamy Pani uwagę, a gdy to nie poskutkuje sięgniemy do środków prawnych.
    Pani ubiór, sposób bycia oraz przede wszystkim nonszalancja w odniesieniu do innych osób jest nie na miejscu. Szkoły prywatne stoją otworem, tam lubią odmieńców.

Ale to ponoć katolicy są najbardziej prześladowaną grupą społeczną w Polsce. HONK HONK.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #szkola #edukacja #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

Scena z wojny w Syrii. Klatka (freezeframe) z wybuchu pocisku czołgu, 2012 rok. Trzech żołnierzy zginęło - przeżył fotograf oraz pan na pierwszym planie

Galeria

In one of the most iconic images yet to come out of Syria's civil war, a band of rebels in an outpost in Aleppo are captured in this video frame at the exact moment a tank shell slammed into them. The only survivor, in addition to the photographer, was the one in dark silhouette, closest to the camera. Global Post's Tracey Shelton said she was filming a feature on life on the frontlines of Aleppo, camping out with the men of Noor Den al-Zenke batallion, in a two-block stretch of backstreets that had formed the final line between government troops and opposition forces. The men had been warned a tank was approaching, and were grabbing their weapons when a shell hit.

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #syria #wojna #fotohistoria #myrmekochoria
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Dzisiaj rocznica śmierci legendarnego aktora. Powiedzmy sobie szczerze serial już nigdy nie zbliży się do poziomu jaki prezentował z chlorem. Jedyna osoba, która pokonała wódkę.
    Oddajmy hołd królowi i patronowi alkoholików

#chlopakizbarakow #trailerparkboys

odpowiedzi (17)