•  

popijam magnez kawą, bo jebanie logiki to jedyne jebanie jakie mam

#oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #robieniekurwyzlogiki w sumie troche #przegryw

•  

@srut: a może jednak nie, kawa wypłukuje magnez, ty piłeś magnez czyli jesteś na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      Z............m

0

@srut: Kawa nie wypłukuje magensu tylko potas,mało tego, kawa jeszcze dostarcza spore jego ilośći(Mg)
      nauka to lubię, nie kwejk, tv czy wypok.

•  

Kawa nie wypłukuje magensu tylko potas,mało tego, kawa jeszcze dostarcza spore jego ilośći(Mg)
      nauka to lubię, nie kwejk, tv czy wypok.

@Zawsze_Pomagam: o kurwa co ja czytam; kawa źródłem magnezu
      Poproszę więcej takich wspaniałych nowinek

•  
      Z............m

0

@frak: Wyłacz TV, włacz myślenie, nie myśl jak wszyscy- szukaj prawdy.
      Ale przynajmniej widać jak jesteś podatny na reklamy- to w psychologii oznacza bardzo łatwość manipulowania daną jednostką.
      http://caffeprego.pl/artykuly/o_kawie/kawa_kontra_magnez,_czyli_bzdury_serwowane_przez_reklamy_d8594_pol.html

•  

@Zawsze_Pomagam: Idąc za ciosem to dopóki sam nie przeprowadzisz odpowiednich rzetelnych badań, to nikomu nie możesz uwierzyć. Dziś mamy taką specjalizację, że nie da rady wiedzieć wszystkiego o wszystkim i to jeszcze rzetelnie. Niestety, ale było o tym pisane już dawno dawno. Takie wady technokracji.
      A Ty mnie nie obrażaj i nie feruj na mnie wyroków jaki to ja nie jestem bo też zapewne niektóre dziedziny znasz pobieżnie i mógłbym wytoczyć przeciwko Tobie tę samą broń.
      Ja wiem, że po kawie jestem nerwowy, drżą mi ręce, pocę się i mam zwiększone parcie na pęcherz (choć kiedyś tego nie miałem; ot jak każdy nałóg najpierw przynosi "korzyści" aby potem pogorszyć jakość życia). Owszem, samo gadanie o magnezie, że go tracimy i "niezbędne" jest jego uzupełnianie to wierutna bzdura bo choćby nasi ojcowie całe życie radzili sobie BEZ takich suplementów. Jest tu jednak inny argument (skażona gleba pozbawiona wielu mikroelementów przez nagminne stosowanie chemii rolnej).
      Branie magnezu nie zaszkodzi ale nie jest to aż tak niezbędne jak to gadają reklamy.

•  
      Z............m

0

@frak: No to idąc tropem myślania Twojej wypowiedzi nie można jednocześnie stwierdzić że kawa jest źródłem magnezu. Jeszcze prosisz o wiecej wspaniałych nowinek... o ironio.

Niestety ludzie są podatni na to co się mówi w TV i jak jakiś koncern farmaceutyczny chce zarobić to szuka tęgówch głów które w razie czego przyswoją nawet to że wychodząc na dwór tracimy powiedzmy.... CYNK no i ciach tabletki z cynkiem już w aptece a ludzie za parę lat będą powtarzać ze trzeba brać cynk jak się wychodzi na dwór.
      To samo jest związane z kawą i magnesem.

A na temat trzęsących rąk..... Nie to nie skutek wypłukania magnesu, tylko kofeina
      Jak nażresz się cukru to też będziesz wkurwiony i trzęsący. (chociaż dla mnie to pojęcie obce trzęsące ręcę a piję 3-4 kawy dziennie)

•  

Niestety ludzie są podatni na to co się mówi w TV

@Zawsze_Pomagam: Kurwa wiem to. Po co gadać o tym na okrągło.

chociaż dla mnie to pojęcie obce trzęsące ręcę a piję 3-4 kawy dziennie

@Zawsze_Pomagam: Ile lat pijesz? Ja z 8 lat a kiedyś po 3-4 kawy z 2-3 czubatych łyżeczek. Pracowałem po 12-14h plus studia do tego kilka lat w stresującej relacji. Generalnie po tym wszystkim odbiło się to na mnie i jestem nerwowy i nadpobudliwy nie przez kofeinę ale kofeina zablokowała pewne naturalne mechanizmy obronne które mogłyby mnie przed tym uchronić.

+: adi1405
    •  
      Z............m

+4

@frak: Kawę piję od drugiej liceum- pamiętam ten dzień jak mi kolega postawił kawę a ja z obrzydzeniem wypiłem, jeszcze gorzka była... no i od tamtego dnia się zaczęło więc kawę już piję 13 lat. Teraz też stres w pracy, na studiach lajt raczej ale rano siekiera z 4 łyżeczek bo inaczej zasypiam po drodzę do pracy, a w dzień 2-3 kawy to minimum. Nie łykam żadnych tabletek, absolutnie ŻADNYCH, tym bardziej sumplementów- wszystko to co masz w aptece masz też w jedzeniu ZA DARMO... a może nie za darmo ale "przy okazji" bo organizm najlepiej przyswaja z jedzenia mikro, makroelementy i witaminy..
      Nie mam trzęsących rąk- no chyba wtedy mam tylko jak płacę rachunki.
      Także najlepiej nic nie łykać, pić, jeść co lubisz a organizm sam sobie przyswoi co powinien.

+: f..k, Talar_ +2 innych