Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki nintendo.
Chciałbym kupić sobie zestaw Wii U ale interesuje mnie kupno jednorazowego zestawu do gier local z których to ta konsola słynie czyli smash, mario kart i mario party. Teraz moje pytanie do was brzmi: Które pady lepiej wybrać ? 4x pro controller czy 4x remote+nunchuk ? Czy może te gamecubowe i odpuścić pro controllery ale przyznam ze profil pada xboxowego to najlepsze co wymyslono do gracza od zarania czasów.
I ktoś może polecić sklep gdzie kupię ewentualnie taki zestawik ? Jak wybór padnie na remoty to muszą być limited edition mario, luigi, yoshi, i wario ;p Bo dopłata między białym zwykłym a takim jest niewielka a wygląda dużo lepiej.
#wiiu
  • 17
@Ksiaze_macharadza_Kaburu: Nie wiem czy Mario Party wykorzystuje Wii Remote'y czy nie, pewnie są wymagane by grać, ale z perspektywy gracza zakochanego w Smashach najlepszym padem (po padzie od Gacka) jest właśnie Pro Controller. A w MK8 mniej męczą się ręce podczas gry niż gdybyś musiał Wii Remotem non-stop machać i przesuwać i nie móc oprzeć swojej ręki normalnie.
Wii Remote + Nunchuck: znacznie więcej gier, droższy niż Pro Controller, wymaga ruchu,