Wpis z mikrobloga

Właśnie wysłałem #pit za pośrednictwem e-formularzy. Jak co roku problem z pobraniem UPO - zły plugin w przeglądarce, dopiero FlashGet przyszedł z pomocą i jakoś to pieroństwo się udało pobrać. 1% prawilnie leci do @MiszczJoda a prawie 10x tyle w ramach wyrównania niedopłaty leci do #urzadskarbowy - szkoda że nie można odwrotnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jodachorujealesmieszkuje #podatki
pitus_bajtus - Właśnie wysłałem #pit za pośrednictwem e-formularzy. Jak co roku probl...

źródło: comment_dWixvZ4SM8ou3fnAOGThDdrRhmxlZqvu.jpg

Pobierz
  • 5
Jak co roku problem z pobraniem UPO - zły plugin w przeglądarce, dopiero FlashGet przyszedł z pomocą i jakoś to pieroństwo się udało pobrać


@pitus_bajtus: Więc zachęcam do zainstalowania aplikacji e-Deklaracje.
Za pomocą tej aplikacji wypełnisz pit-a, w razie potrzeby podasz dowolny KRS OPP, wyślesz pit-a i po kilku minutach dostaniesz UPO.
Aplikację instalujesz raz i w razie potrzeby aktualizujesz.
Aplikacja umożliwia tworzenie profili dla wielu płatników, archiwizowanie profili wraz z
@owocliczi: Och nie, piękna :)
Po prostu zachęcam do wypróbowania innej metody wypełniania i wysyłania deklaracji PIT, która w mojej ocenie jest tak wygodna iż nawet nie mam chęci poszukiwania innego sposoby na wypełnianie i wysyłanie deklaracji do US.