Wpis z mikrobloga

@vyshomir: raczej tak, mnie za takiego uważają a nie grałem w MG, MG2, Ac!d, Ac!d2, MGS:Touch ani nie obejrzałem jeszcze MGS:Digital Novel, może coś jeszcze pominąłem ;)
MGR to spinoff, całkowicie inna historia nie mająca powiązania z MGS, jak już to coś luźnego typu Ray który był w MGS2 i 4 jest też w Rising ;) (ale to sam już wiesz)
To nie jest kwestia tego czy ktoś cię za takiego
@Liquid_Snake: akurat moje posiedzenia nad pierwszymi Metal Gearami kończyły się szybko, bo w ogóle nie ogarniałem co robić, a grałem na jakimś porcie na PC w przeglądarce (wait wut xD). Za Ac!dy się nie brałem, w wersje PSP nie grałem nigdy, ale koszulkę z Foxhound czy z FOX z MGS3/5 bym nosił, nie wspominając o niedawno wydanej kurtałce inspirowanej tą jaką ma Snake w MGS5 ( ͡° ͜ʖ ͡
@vyshomir: o jednak zapomniałem o jednej części ale grałem tylko jeszcze nie skończyłem, MGS:Portable Ops z PSP :P
Gadżety z MGSa mam, co jakis czas coś dochodzi i powiem ci że warto, czasami ktoś widzi takie rzeczy i zagaduje i okazuje się że ludzie których znasz i widzisz na co dzień też są fanami :D (jak ostatnio pisałem o czapce :P).