Wpis z mikrobloga

@nektar: Na UAMie pierwszy rok będziesz miał informatyke do matematyki mniej więcej 1:1. Ogólnie jest spory nacisk na matematyke, szczególnie taką, która potem ma być pomocna w programowaniu (cięzko mi powiedzieć ile w tym prawdy, #!$%@? się znam na programowaniu póki co :P)
@nektar
Jestem po informie na UAM,

1) Informatyka na Polibudzie ta na wydziale informatycznym to chyba najlepsza informatyka w Poznaniu, wszyscy których po niej poznałem są dość ogarnięci.
2) na elektryczny wydział polibudy zazwyczaj trafiają ludzie którzy nie dostaną się na wydział informatyczny, jest tam podobno właśnie więcej zadań takie elektrycznych niskopoziomowe ;p systemu wbudowane itp.
3) na UAM teraz już jest inżynierka więc to dodatkowy plus, za mnie był licencjat. Tu
@kubas89: dzięki, wpierw tak jak zakładałem informatyka na informatycznym, a jak nie tam to UAM bo elektryczny z opisów znajomych mnie nie zachęca, a po technikum kolejne lata z samymi chłopami ciężko widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nektar: to się też wypowiem jeszcze opisując WE bo na nim jestem (zabrakło 2-3 pkt z matury z matmy by się dostać na WI ;p). Co do ludzi to na moim roczniku jest mega zajebista ekipa (część już odpadła ;p) ale kontakt szybko nawiązany i nie ma co narzekać. O dziwo na WE się i nawet kobiety znajdą (na IT ofc) ;p Zdawanie przedmiotów jest dość łatwe także jesteś w stanie