Wpis z mikrobloga

317 274 - 51 = 317 223

Witajcie Mireczki, zacząłem w tym tygodniu przygodę z #rower i uznałem, że przyłączę się do #rowerowyrownik, zawsze to jakieś urozmaicenie. Mam nadzieję, że zapału mi nie zabraknie i odrobinę wam pomogę pokonać ten dystans ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przy okazji małe #chwalesie, przedstawiam mojego superiora xc 819, póki co uważam, że to był dobry wybór. Jeżdżę od 4 dni i sprawuje się świetnie. Przejechałem ogólnie ze 160-70km, niestety, tylko to jakoś sensownie udokumentowałem ( endomondo).

Jeszcze jedna sprawa, jest jakieś forum lub grupa Mirków z #lodz organizująca jakieś wycieczki, spotkania etc? Uprzedzę, że masa krytyczna mnie nie interesuje ( )

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz AliR - 317 274 - 51 = 317 223

Witajcie Mireczki, zacząłem w tym tygodniu przygodę z ...
źródło: comment_1HxvnJFZiEK5M52tZT0XJn1S1wEWF2sg.jpg
  • 23
@epll: Póki co nadaję się na krótkie dystanse, co widać po statystykach w endomondo ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale myślę, że po miesiącu uda się uderzyć w 100km przy słabej średniej prędkości i z przerwami. Ogólnie planuje na przyszły rok wyrobić kondycje, zakupić bagażnik i ruszyć na dłuższe wyprawy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
@saltacme: @emagnuski: dodane, dzięki!
@epll: @slepowzroczny: ja także ten weekend mam wyjezdny, ale przyszły myślę, że jak najbardziej (ʘʘ)
ewentualnie w grę wchodzi czwartek i piątek, ale trzeba by się dogadywać na bieżąco.
@emagnuski: jest jedna spokojna trasa, mało uczęszczana, chyba przez babiczki czy jakoś tak
@epll: ta trasa też spoko, tylko z drugiej strony jedziesz :D
@emagnuski: ok!

ogólnie można ustawić jakąś trasę i spotkać się w przyszły weekend(9-10.05). Tylko wiecie, ostrożnie i bez szaleństw z prędkościami (,)
@slepowzroczny: czyli na spokojnie 60km z przerwami można ustalić i powoli się toczyć.
@emagnuski: @epll: spotkanie np w centrum? I pojechali byśmy tak jak pokazałeś na mapie, do lotniska dalej do Lutomierska później przez Babice wracając już do Łodzi. Trzeba by podliczyć ile to będzie km.
@emagnuski: cholera! zapomniałem, że głosowanie jest wtedy () dobrze, że wspomniałeś. W tym wypadku niedziela mi odpada, a w sobotę mogę po tym jak przygotuję lokal wyborczy (,). Zawsze coś! Podobno to ma być na 10-11 to do 14-15 myślę, że na luzie bym się wyrobił. Przepraszam za zamotanie!