Wpis z mikrobloga

wiem że nikogo to nie obchodzi, ale chciałbym podzielić się moimi przemyśleniami. Przez lata przyglądałem się działaniom Korwina, w sumie to głosowałem na niego do PE, kiedyś byłem dość gorliwym zwolennikiem, ale ostatnimi czasy nie mogę zdzierżyć jego poglądów na tematy inne niż gospodarcze, jak czyta się chociażby teksty mówiące, że "lekka pedofilia jest nieszkodliwa" czy teksty o plemnikach w kobiecie serio zastanawiam się czy to przypadkiem jest całkiem zdrowe. Ostatnio na mirko był wpis w gorących z wywiadem dla TVP Grzegorza Brauna który obejrzałem, gdyż wcześniej nie znałem tego człowieka. I stwierdzam , że ten człowiek IMO dużo bardziej nadaje się na to stanowisko, co prawda też w niektórych kwestiach nie podobają mi się poglądy obyczajowe(głownie dot. religii) ale suma sumarum też jest za niskimi podatkami, ale najbardziej podoba mi się styl jego wypowiedzi, przynajmniej nie używa jakichś anegdot z dupy i człowieka słucha się z zaciekawieniem. Koniec oświadczenia, można mnie cisnąć
#braun #korwin #oswiadczenie #nikogotonieobchodzi #wybory
  • 13
@Klosa: może i Braun jest najlepszym kandydatem na prezydenta, ale co z tego, skoro żyjemy w dupokracji i liczą się tylko celebryci i kandydaci wystawiani przez partie polityczne (+10 milionów na kampanię)?
czy teksty o plemnikach w kobiecie serio zastanawiam się czy to przypadkiem jest całkiem zdrowe


@Klosa: A wiesz co to jest hipoteza? Wiesz, kiedyś jak ktoś powiedział, że ziemia jest okrągła i krąży wokół słońca to płonął na stosie. Hipoteza ma to do siebie, że może okazać się zupełnie nieprawdziwa i Korwin bardzo dobrze o tym wie.
@Klosa: Jako wyborca Korwina też uważam że spośród wszystkich startujących w tych wyborach Braun najlepiej nadawałby się na prezydenta... ale nam kucom i innym popierającym kandydatów anty-systemowych nie o to w tych wyborach chodzi, bo ani Korwin, ani Kukiz, ani Braun, ani Kowalski ani Wilk( ͡° ͜ʖ ͡°) tych wyborów nie wygrają, tu chodzi tylko o pokazanie, że jest duża grupa niezadowolonych.
@confessio: Tylko co z tego skoro 2/3 obywateli ma Korwina za oszołoma?
@Jakub_Puchatek: Wiem co to hipoteza a w szczególności w wydaniu Korwina, a jego anegdoty mam opanowane do perfekcji, utwierdziłem się w przekonaniu gdy podczas spotkania opowiadał o dzikim zachodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nie wiem po co kandydat na prezydenta pozwala sobie na tak kontrowersyjne wypowiedzi, przecież wiadomo jak działają media i jak
@QBA__: To prawda, dlatego wiem, że mój głos ma raczej charakter symboliczny...przynajmniej na razie, póki kandydaci spoza głównego nurtu mają tyle poparcia. A patrząc na te wszystkie wywiady obawiam się, że jeszcze sobie poczekam...