Wpis z mikrobloga

Podsumowanie akcji #knurow
2-3 Maja 2015r

1. Policjant popełnił błąd i powinien za to odpowiedzieć
2. Nie sądzę by zrobił to specjalnie więc art. 155 k.k. lub umorzenie bo dostał broń po to by zaprowadzić porządek
3. Seba, który umarł mógł przewidzieć, że idzie na zadymę i może zostać ranny lub zginąć
4. Osoby rzucające czymś w policję podczas reanimacji to #podludzie lvl hard
S. Odnośnie polityki to #korwin i #wipler w sytuacji konfliktowej nie powinni stawać po którejś ze stron tym bardziej, że ostatnio gadali że jak ktoś zakłóca porządek to trzeba do niego strzelać ##!$%@?
6. Chcącemu nie dzieje sią krzywda więc sebix mógł zostać na trybunach albo w domu
7. Wykopki wyzywają się od prawaków i lewaków jeżeli ktoś opowie się po którejś ze stron
8. Osoby mające to gdzieś i śmieszkujące z całej sytuacji są hejtowane
9. Były wszystkie punkty, zamiast "5" jest "S"

#policja #kibice #kibole
  • 16
@erbo:

To ty robisz #!$%@?ę z logiki nie odróżniając osób robiących zadymę, od osób chcących robić zadymę.


Różnica rzecz jasna jest, ale w świetle prawa policja ma prawo strzelać z pocisków niepenetrujących i do jednych i do drugich.
@erbo:
Napisałem tylko, że ma prawo strzelać. Strzały właściwe oczywiście powinny być poprzedzone strzałem ostrzegawczym.
Co nie zmienia w niczym faktu, że strzelać (po oddaniu strzału ostrzegawczego) policja może zarówno do robiących zadymę, jak i chcących robić zadymę.
@xvovx:
Jak mam ci mistrzu logicznego myślenia przedstawić tą podstawę skoro uważam że ona nie istnieje ????
Błagam używaj mózgu jak z kimś rozmawiasz!

Do tego podstawa prawna którą nieudolnie starałeś się przytoczyć jest niepełna, więc doedukuj się w tym temacie i potem wróć.
@erbo:
Wytłumacz jeszcze tylko jak należy rozumieć te przepisy, które przytoczyłem. Taki jesteś biegły w tych sprawach to nie powinno stanowić dla ciebie większego problemu.

Do tego podstawa prawna którą nieudolnie starałeś się przytoczyć jest niepełna


A jest niepełna ponieważ?
trafieniu w szyję zamiast w nogę?


@nieocenzurowany88: a gdzieś jest zakaz trafiania w szyję i nakaz trafiania w nogi? nie ma, art. 23 ust 3. mówi o zakazie celowania w szyję albo głowę, celowania. Nakaz celowania poniżej pasa zniknął jakiś czas temu bo prowadził do powstawania groźnych rykoszetów (zwłaszcza, że gumowe pociski mają możliwość gromadzenia i oddawania energii).