Wpis z mikrobloga

@oleslawov: Mireczki! Dzisiaj jak w rozprawce, a mianowicie "Czy "gimbaza" niszczy marki?" Skoro hipotezę już postawiłem to przejdę od razu do meritum. A więc od wielu lat jestem użytkownikiem butów marki New Balance, przez ten czas znosiłem już kilkanaście par tych butów i zawsze byłem zadowolony. Wytrzymywały one jak na moją miarę porządny okres czasu, a poza tym oferowały wygodę połączona z wyżej wymienioną trwałością. Jednak kiedy pojawił się boom na "njubalansy" i rzesze nastolatków zaczęły ciągnąć do sklepów, za nimi akurat przyszedł czas na zmianę moich wysłużonych butów. A więc wybrałem się do sklepu i zakupiłem sobie nowe buciki. Ku mojemu zdziwieniu moje obuwie bardzo szybko bo po ok. 2 miesiącach wyblakło i zaczęło się łuszczyć, rozpadać itp. (nie łaziłem po kałużach etc.) Wydaje mi się, że popyt przyczynił się do zmniejszenia jakości bo przecież i tak kupią. I tutaj właśnie Mireczki pytanie do was. Czy wy też tak mieliście? Nie konieczny muszą to być buty; chodzi mi o ogół.
#gimbaza #buty #oszukujo #corobic #newbalance #spisek #sledztwo
  • 1