Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie dlaczego Polska to chlew obsrany gównem?
    Dlaczego "rynek pracownika" to mit?
    Dlaczego trzeba u nas dawać ustawy socjalne, bo nie ma co liczyć na kapitalizm w wykonaniu Polski?

Piękny przykład:
    Nowy Sącz. 85k mieszkańców, co mamy w okolicy? 4 giganty: Konspol, Fakro, Wiśniowski, Koral, wszystkie w top w Europie jeśli chodzi o sprzedaż swoich produktów.
    Jak to wygląda z perspektywy pracowników?
    Najniższe zarobki w Małopolskim * *
    Nawet nie porównuję do reszty Polski.

No i później zdziwko, o co chodzi, dlaczego tacy biedni.
    Człowiek robi w jakimś Fakro (nr 2 w Europie w oknach) na magazynie, dostaje 2500 zł.
    Ten sam człowiek jedzie do Niemiec - dostaje 2500 euro w firmie która jest 5, lub 6 w oknach w Europie i to przy dużo wyższych podatkach.

Także tego.
    Nie chce mi się już szukać, ale czytałem dane Eurostatu, że w Polsce udział pensji w kosztach firmy jest najniższy w Europie.

Także zawsze gniję z ludzi spod flagi Korwin którzy piszą, że gdyby nie podatki, to szef by dał całą zaoszczędzoną kasę na wypłatę xD
    Prawda jest jednak taka, że mamy wręcz wyryte w DNA, że sukces to nie Ferrari przed garażem, czy basem w ogrodzie tylko wyruchanie drugiego polaka. To jest u nas prawdziwa miara sukcesu.

#polska #bekazprawakow #korwin #praca #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (141)

Dzisiaj mija mi 8 rocznica związku z moją żoną (5 lat po ślubie). (。◕‿‿◕。)
    Poznałyśmy się jak miałam 19 a ona 18 lat (internet ofc). Przeszłyśmy razem wiele - od matury, sesji, zdawania prawka przez śmierć w rodzinie, niezaakceptowany coming out i choroby, no i emigracja, żeby móc żyć jak ludzie razem.
    A jaki jest sekret przetrwania razem? Wsadzic swoją dumę głęboko w kieszeń i uzmysłowić, że gra się dla tej samej drużyny. ʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔ
    No i dużo mówić o swoich uczuciach.

Zdjęcie ze stocku, żeby nie było :)

Btw. Miałam do dyspozycji statystycznie 98% kobiet niż wy i miłość życia udało mi się znaleźć. Więc musicie tylko dobrze szukać :)

#zwiazki #chwalesie #homoseksualizm #lgbt #milosc
    pokaż całość

odpowiedzi (359)

Ale Pepe jest żałosny xD

#mecz #meczgif #mundial

odpowiedzi (36)