Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną i pracuj w telekomunikacyjnym korpo sprzedając abonamenty i telefony komórkowe. Średniej wielkości miasto, Klientelę stanowią osoby w wieku około 50 lat bądź też Janusze z pobliskich wsi.
2.Sobotni ruch, minuty tak wolno płyną.
3.Podczep się pod #fstabpraca bo on to tak dobrze rozumie.
4.Profit?

Klient: K
Ja: J

*

K: Dzień dobry, czy mają państwo telefony w ofercie na kartę?
J: Oczywiście, zapraszam Pana, za chwilę coś wybierzemy...
K: Ale w grę wchodzą tylko telefony z Windfojnem. Macie takie?
J: Większość Klientów wybiera telefony oparte na androidzie lub windowsie, może miał Pan na myśli telefony firmy Apple?
K: No taki szybki z giga ram, słyszałem, że macie w ofercie, tej amerykańskiej firmy..
J: Tak, chodzi o Iphony. Są w sprzedaży w abonamencie, jaki kolor Pana interesuje?
K: Jakikolwiek
(...)
Pokazuję telefony, po czym przedstawiam specyfikację techniczną Iphona, jednego samsunga i microsofta, po czym Klient zaczyna się jąkać że nic nie wiem o telefonach, bo on jest informatykiem i takie rzeczy jak ram i płyta główna nie są mu obce. On telefonu dla wnuczki szuka tylko. Klient dziękuje i mrucząc coś pod nosem szybko wychodzi waląc buraka. A ja zostaje sam i nie wiem co się przed chwilą stało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

*

Do zakładu wpada kobieta lat około 40 , 5/10 z trwałą na głowie w szpilkach, ubrana krótko mówiąc wyzywająco, z telefonem w ręku i głową pustą jak boisko piłkarskie.

K: ... (Kobieta bada mnie wzrokiem)
J: Dzień dobry, zapraszam Panią, w czym mogę pomóc?
K: (Podchodzi do mnie zatrzymując swój biust 10 cm od moich oczu, łapiąc mnie za ramie) Proszę Pana, prosze nie odebrać mnie źle, mam nowy telefon i coś mi się z nim dzieje, kiedy dzwonię słyszę, że coś szumi..
J: (Odsuwam się od niej, ona natomiast cały czas przybliża się do mnie) Proszę powiedzieć jak to się objawia, może coś poradzimy. Zapraszam do stanowiska (Żeby się już na mnie nie opierała, ja jak by nie patrzeć zaręczony , a milf z bliska to mocne 4/10) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przez około 10 minut tłumaczyłem Pani na czym polega roleta w androidzie, Pani usilnie wynajdywała kolejne problemy nie aby reklamować usługi tylko aby nakręcać rozmowę, którą spychała na tematy natury, że tak powiem czysto cielesnej. Tak więc pozostałem niewzruszony na propozycje, że ona zapłaci za naprawę tych problemów, że zaprasza mnie już tak na platformie czysto koleżeńskiej do spotkania, może i śniadania. WTF?? Odmówiłem, kobieta podziękowała i wyszła. Dziś się dowiedziałem, ze była dzień wcześniej u Kolegi próbowała tego samego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)

#fstabpraca #telekomunikacja #niewiemjaktootagowac
  • 13