•  

  #wybory #korwin #kukiz

  Gratuluje JKMowi :D Zmarnował sobie ostatnią szansę na dojście do władzy. Gdyby nie te ostatnie ataki Korwina, to możliwe że mimo średniej opłacalności takiego rozwiązania dla Kukiza w momencie gdy ma 20%+, koalicja jednak by powstała, jako że pan muzyk jest człowiekiem prostym i istnieje szansa że uhonorowałby umowę.

  Natomiast po tym co JKM odwalał, zwyczajnie nie ma już na to szans. Jestem w stanie się założyć że lada chwila szczury zaczną uciekać z tonącego okrętu i wszystkich Berkowiczów itp. zobaczymy w parlamentarnych w nowej partii Kukiza, Wipler pewnie odejdzie na samym końcu po tym jak promował się na najlojalniejszego żołnierza JKMa, ale też ostatecznie zrobi to co będzie musiał. A wraz z nimi przejdzie większość kuc-armii.

  Korwin przegrał, na własne życzenie, bo zbyt zabolała go dupa że ma niższe poparcie i nie potrafił zachować się z godnością. Na nic się zdały zapewnienia najbardziej lojalnych betonowych kuców, o tym jaki to był mistrzowski ruch, jak odbierze tym muzykowi poparcie, szach mat agencie gukiz, JOWy zaorane. Niestety JKM zaorał jedynie sam siebie i w tym momencie jest skończony. To już oficjalne.

  Przykro trochę że już nie zobaczymy JKMa w polityce, jako że co by o nim nie mówić był postacią niezwykle barwną, ale czy chcemy czy nie, z dniem dzisiejszym jego podróż się skończyła. Czy wyjdzie to środowiskom liberalnym na dobre, czy jego ludzie zebrani wokół Kukiza zdołają skierować muzyka na właściwe tory i zrównoważyć jego brak kompetencji? To już pokaże czas.

  Dziękuję za uwagę.

  +: Etykieta, W................a +23 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h