Wpis z mikrobloga

Witajcie, Mirki. Trasa z soboty ;) Polecam szczególnie odcinek między Żmigródkiem a Miliczem. Wspaniałe widoki stawów. Dodatkowo można się przejechać po "lesie na wodzie". W Urazie byłem zobaczyć zamek, ale wstęp jest zabroniony ze względu na remont. Drogi w miarę równe, sporo zakrętów na tych mniej uczęszczanych. Samochodem też pewnie by się miło zwiedzało okolicę.

Jak ktoś zna jeszcze jakieś fajne trasy, był niedawno gdzieś gdzie warto coś zobaczyć, polatać na moto, to proponuję wrzucanie takich rzeczy pod tagiem #motowycieczki

http://bitly.pl/572588

boa123 - Witajcie, Mirki. Trasa z soboty ;) Polecam szczególnie odcinek między Żmigró...

źródło: comment_cerJCsvjMObZTXYUnQuvvX5OGEPz2pUv.jpg

Pobierz
  • 31
@boa123: Nooo, powiedzmy.
Niestety prawda jest taka, że na tej trasie większość stawów jest za pasem drzew i ledwo je widać. Trzeba zjeżdżać na mniejsze dróżki albo odbijać żeby się znaleźć nad wodą.
Ruda Żmigrodzka czy Milicka - tam lepiej.
@white_duck: @Stitch: Na pewno sprawdzę następnym razem! ;)
@syrena_elektro: Martwe ryby!? Nie widziałem. Asfalt jest niezły o ile sobie spokojnie lecisz to 90-110. Przy szybszej jeździe faktycznie może być słabo. Ja tam nie czułem potrzeby odkręcania. Udzielił mi się spokojny klimat okolicy ;)
@boa123: ogolnie z trzebnicy do milicza asfalt jest super. tylko podwojna ciagla co chwile. Lecialem tam miesiac temu to mi sie idealnie w zakrety skladalo do czasu az nie natknalem sie na zawalidrogi jadace 70 ;_;
@boa123: W sumie, w koło Milicza jest więcej ciekawych dróżek w okolicach stawów, z przejazdem po groblach i po mało uczęszczanych drogach między wioskami w otoczeniu pól i lasów. Polecam więc zbadać tereny na wschód od Milicza.
@Stitch: Fakt, powrót do Wrocławia był przyjemny. Szeroka droga i równy asfalt - to lubię!
@white_duck: Kurde, ostatni raz jadę w trasę bez wcześniejszego jej sprawdzenia ;) Ominąłem sporo fajnych miejscówek z tego co piszecie.
@canto: ja wiem ze było gorzej, ale teraz dobrze nie jest na całej trasie.
@Stitch: stara s8 to jest najlepsza trasa ever, dzisiaj z plecaczkiem i kufrem pełnym słoików objezdzalem 1000rr na tych winklach. A wydech w sam raz ale na nakedzie >140 to i tak tylko huk wiatru słyszysz.