Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie głosujemy na Dudę:
1. Bo pan Duda potrzebował kilku minut by OKŁAMAĆ wyborców Pawła Kukiza, że jest zwolennikiem JOWów. Jest im przeciwny. #!$%@?ąc od tego czy JOWY to dobry czy też zły pomysł.
2. Bo nie chcę prezydenta który wierzy w wybuchy w Smoleńsku, którym następnie zaprzecza tylko po to aby przed dziennikarzami nie wyjść na idiotę, a następnie znów w nie wierzy.
3. Bo nie chcę wojny z Rosją. Andrzej Duda jest jedynym kandydatem który dopuszczał możliwość wysłania żołnierzy na Ukrainę- na wojnę z Rosją- mocarstwem atomowym! Wolę względny spokój z tym sąsiadem.
4. Bo nie chcę jako prezydenta marionetki Kaczyńskiego czyli marionetki człowieka który jest uosobieniem wszystkich cech których nienawidzę w politykach: buty, nienawiści, pogardy i oderwania od rzeczywistości. Nie chcę w polityce Macierewicza, Kurskiego i całego okołoPISowskiego syfu. Pamiętajmy, że Dudę wykreował Jarosław Kaczyński z szeregowców tego ugrupowania, wybrał pionka, myślicie dlaczego? Dlatego aby zza jego pleców decydować o wszystkich ustawach, które przejdą przez ręce prezydenta.
5. Bo pamiętam rządy PiSu 2005-2007. Rządy ludzi którzy ułożyli się z Lepperem i grupą zamawiającą 5 piw, ciągłych podsłuchów, wojny polsko-polskiej, używania służb jak bezpieki. Pamiętam jak wszyscy przerażeni lecieli na wybory bo chcieli odsunąć jak najszybciej od władzy tych ludzi.
6. Bo nie chcę państwa opresyjnego, państwa które proponuje karanie WIĘZIENIEM za in vitro co Duda przecież zapowiedział, proponuje zaostrzenie kar za POSIADANIE narkotyków miękkich, co także zapowiedział.
7. Bo uważam, że prezydent to reprezentant wszystkich obywateli a nie episkopatu, pan Duda mówił przecież, że jego stanowisko "jest zgodne ze stanowiskiem episkopatu", a to oznacza ciemnotę, ciągłe zacofanie, oznacza Rydzyka.
8.Bo nie chcę krzyża na Krakowskim Przedmieściu, ani pomników smoleńskich i ulic Lecha Kaczyńskiego.
9.Bo nie wierzę w kłamstwa o "500zł na dziecko", programu który kosztowałby około 4 mld zł MIESIĘCZNIE. (Dla porównania: roczny (!) budżet miasta Szczecin wynosi około 2 mld zł)
10. Bo pan Duda okłamał Solidarność i wszystkich swoich wyborców, że obniży wiek emerytalny ( a jak nie obniży w ciągu roku, to odejdzie i nie będzie prezydentem, więc jeśli tak będzie, że ludzie jednak go wybiorą to trzymam za słowo). Że nastąpi powrót do poprzedniego wieku. Nie zrobi tego bo orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego jasno mówi że nie może być dwóch, oddzielnych progów emerytalnych dla mężczyzn i kobiet

#popularnaopinia #truestory #duda #komorowski #wybory #polityka
  • 91
Bo pamiętam rządy PiSu 2005-2007. Rządy ludzi którzy ułożyli się z Lepperem i grupą zamawiającą 5 piw, ciągłych podsłuchów, wojny polsko-polskiej, używania służb jak bezpieki. Pamiętam jak wszyscy przerażeni lecieli na wybory bo chcieli odsunąć jak najszybciej od władzy tych ludzi.


@riketsja: akurat te podsłuchy były dobre bo sie skorumpowani urzędnicy musieli mocno pilnować zeby ich ktoś nie narył.
@riketsja: O #!$%@?, nie wierzę w Dudę, ale w takim razie wybierasz prezydenta, który: ma problemy ze zdaniami złożonymi i wypowiadaniem się bez kartki, ogranicza wolności obywatelskie, w tym ogranicza wolność zgromadzeń, ogranicza dostęp do informacji publicznej, otacza się ludźmi z WSI i nie odmawia kradzieży tajnych dokumentów, #!$%@? na wiecach cyrk jak za prlu i generalnie nie popisuje się intelektem kiedykolwiek, godzi się na podwyżki podatków, przynosi nam zajebisty wstyd
@anty-fronda: Korupcja była, jest i będzie. Bardziej pokazało to ułomność naszego BORu.
@padobar: że niby ty? a co do twojej ewakuacji z tego wątku: nara!
@Groteska: na chwilę obecną wstyd za granicą przynosi nam korwin. A problemy ze zdaniami złożonymi masz ty, przynajmniej ich rozumieniem. Czy zdanie 'nie głosujemy na Dudę' oznacza to samo, co 'nie głosuję na Dudę, Komorowski jest najlepszy i to na niego będę głosować'?
@
@Jutraniema: omg xD czy ty w ogóle jesteś poważna? To są jakieś banały, odczucia a nie fakty. Gdzie tu sprawy wagi państwowej? Zastraszanie? Kogo, jak i czym? Oskarżanie? Przed jaką instytucją, jakie wyroki? Łapówki? Bo o nich było słychać, że teraz korupcja nie istnieje? Czy może po prostu się z nią nie walczy? Wymieniać dalej mi się na telefonie nie chce

Taki mamy kraj, gdy ludzie zamiast na konkretach, skupiają się
@padobar: tez piszę z telefonu. Akurat te sytuacje sa mi najbliższe i w moim środowisku Ziobro zniszczył, doprowadził do granicy wytrzymałości uczciwych ludzi, dlatego o tym pisze. To Ziobro to nakręcił, a o wszystkim ucichło jak lekarze wygrywali sprawy sadowe i nawet nikt nie cofną jego poniżających słów.
@riketsja: jeśli nie głosujesz na Dudę, pozwalasz na dalsze bycie prezydentem człowiekowi, któremu zdecydowanie bliżej do bycia bandytą niż uczciwym człowiekiem. Proste? Proste. A Korwin, którego też nie popieram, ma przynajmniej swoje zdanie, którego konsekwentnie się trzyma, ma WIZJĘ, którą konsekwnentnie realizuje. Jaką polityczną wizję ma Komorowski? Co zrobił dla naszego bezpieczeństwa? Dlaczego wpycha nas w konflikt na Ukrainie, ględząc o dostawach broni, dlaczego składa haniebne wizyty w ukraińskim parlamencie, w
@riketsja: ogólnie xD
1. Duda powiedział, że jest otwarty na tą propozycję, chociaż mówił wcześniej, że mu się nie podoba, ale Komorowski tym czasem zrobił z siebie jakiegoś wielkiego obrońcę JOW i postulatów Kukiza, tym samym się jeszcze bardziej ośmieszając.
2. Nie było śledztwa z prawdziwego zdarzenia, samolot nadal w Rosji. To wstyd, że Polska nie potrafi odzyskać wraku i to pokazuje, że Komorowski nic nie potrafi załatwić.
3. O #!$%@?,
@berserka: Ale jak to tak? Ja bym podpisała! ;)
@Groteska: Myślę, że @Jutraniema już napisała dlaczego nie Duda. I błagam, nie przytaczaj nazwiska korwina. Nie należę do osób które chamstwo i prostactwo stawiają na pierwszym miejscu. A no i nie lubię jak ktoś mnie obraża ;)
@riketsja: W którym miejscu cię obraziłam? I to ty pierwsza wspomniałaś Korwina. Komorowski już zrobił swoje, ja już temu panu podziękuję. A światopogląd obyczajowy w przypadku prezydenta naprawdę nie jest najważniejszy. Twoje argumenty niestety to w dużej mierze strach przed Polską katolibańską, wymyśloną w ramach straszenia ludzi Pisem. A te kwestie są naprawdę trzeciorzędne.
@berserka: To podeślij stronkę do podpisów jak się już zdecydujesz.
@Groteska a czy ja mówię, że ty mnie obrażasz? Korwin obraża większą część społeczeństwa, a oni i tak się do niego łaszą. Strach? Nazwałabym to inaczej. Średnio podoba mi się perspektywa bandy Pisowców zaglądających mi do łóżka, chwalących Chazana, wydających publiczne pieniądze na referenda co tydzień, dyskryminujących ludzi. Nie mam ochoty na Polskę rządzoną przez plastikową kukłę.
@Jutraniema: Nie chcę Dudy bronić, bo on jest dla mnie dżumą zamiast cholery, ale no to ma sobie jako prezydent takie poglądy jakie ma (przynajmniej ma jakieś poglądy, bo w kwestii Komorowskiego nic nie jest wiadome), nie znaczy, że zaraz będzie siał jakikolwiek ideologiczny/obyczajowy terror. W sprawie in vitro swoje stanowisko złagodził (co nie znaczy, że zdanie, ale stanowisko tak). Jako prezydent i tak gówno może pod tym wzlędem. Prezydent ma
A no i nie lubię jak ktoś mnie obraża ;)


@riketsja: Masz ochotę na Polskę rządzoną przez bandytę. Spoko, twoja sprawa. Ja wiem, zę wybór jest między mafia a sektą, ale #!$%@?, jakoś mnie ta sekta mniej przeraża. Z mojej strony EOT.
a czy ja mówię, że ty mnie obrażasz? Korwin obraża większą część społeczeństwa, a oni i tak się do niego łaszą. Strach? Nazwałabym to inaczej. Średnio podoba mi się perspektywa bandy Pisowców zaglądających mi do łóżka, chwalących Chazana, wydających publiczne pieniądze na referenda co tydzień, dyskryminujących ludzi. Nie mam ochoty na Polskę rządzoną przez plastikową kukłę.


To co mówisz jest bezprzedmiotowe. Prezydent nie ma kompetencji w żadnej z tych spraw. To nie