Wpis z mikrobloga

260 948 - 107 = 260 841
#rowerowyrownik

Wołam @latko bo chciał :)

Mirasy, pierwszy dzień udany. Gdynia - Władysławowo - Hel. Razem 107 km na moim liczniku. Wielkie dzięki dla Mirka @piteerowsky za towarzystwo i co najważniejsze odebranie mnie z dworca i pokazanie drogi z Gdyni na trasę R10, bez Ciebie cumplu pewnie bym sie zgubił w Gdyni lub nigdy nie wyjechał z elektrociepłowni ( )
No ale do rzeczy. Poza słabym oznaczeniem trasy w Gdyni i małymi problemami z jej znalezieniem to jechało sie dziś świetnie. Lekki wiatr na kilku odcinkach trasy, ale boczny. Z R10 za Gdynia zrezygnowaliśmy z @piteerowsky i ruszyliśmy droga na Mrzezino, Smolno, Żelistrzewo. Droga niezła, z paroma przewyższeniami, ale nie takimi z którymi nie można sobie poradzić. Potem Puck i juz z Pucka trasą R10, która była swietnie oznaczona i całkiem dobra aż do samego Władysławowa. Ja znalazłem nocleg, @piteerowsy strzelił fotkę, pożegnaliśmy sie i ruszyłem na Hel, juz bez sakw. Dzięki jeszcze raz cumplu za towarzystwo i pomoc. Polecam tego Mirka! :)
Od inkę na Hel dość męczący bo towarzyszył mi wiatr a nie wziąłem niczego ciepłego do ubrania i sie troszkę wymęczyłem. Do Juraty jechałem całkiem niezła ścieżka rowerowa, potem ostatnie 9 km na Hel zrobiłem juz drogą. Powrót pociągiem do Władka i cały dzień zleciał.
Jutro znów pęknie 100 km i zeby sie jechało tak dobrze jak dotychczas.
Dzięki Mireczki za wsparcie!
#rower #morze #polskiemorze #100km
Ficu - 260 948 - 107 = 260 841
#rowerowyrownik

Wołam @latko bo chciał :) 

Mira...

źródło: comment_LVZ36rKHnCMdIdnd1oBlxNNpnuyQHKyO.jpg

Pobierz
  • 6
@Ficu: Fajnie ze sa jeszcze ludzie na tym swiwcie ktorzy chca bezinteresownie pomoc :-) Dobrze ze wszystko sie uklada a i forma jest :-) Oby cala podroz odbyla sie w fajnym nastroju i bez dziwnych komplikacji ^^
Niestety nie jestem z tamtych okolic i nie mam jak pomoc, wiec pozostaje mi jedynie zyczyc powodzenia!
Wolaj za kazdym razem przy nowym wpisie odnosnie wyprawy, piatka!