Wpis z mikrobloga

Huehue, dzisiaj na moim wydziale jakieś dziewczyny rozstawiły stoisko informacyjne, coś tam o raku piersi (nieźle trafiły, jak tu sami faceci), no i miały ze sobą jakiegoś manekina z cyckami, pewnie po to żeby pokazywać jak wygląda samobadanie czy coś. Nerdy i nołlajfy z ETI pewnie się zabijali w kolejkach, zeby dotknąć czegoś co wygląda i przypomina prawdziwego cycka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #eti #nerdy
  • 22
@Marmite: kiedyś Axe zrobiło taką kampanię reklamową, że po wydziale chodziła grupka ubranych w stroje "policjantek" (mini, szpilki itd.) dziewczyn i zaczepiała chłopaków, wkładając im ręce pod koszulki i psikając dezodorantem. Radość w oczach informatyków - bezcenna.
@semperfidelis: Kiedy szanse u kobiet są ponad 113 razy większe, a zdiagnozowanych przypadków było u mężczyzn 10 lat temu raptem 106, to nie wiem czy mam powody, żeby codziennie po wstaniu z wyra robić sobie samobadanie piersi :3 bo jeśli nie traktujesz tego jak luz, to jak temu przeciwdziałasz?

@fir3fly: Łooł, to musialo być dopiero :0
@bogiubogi: Ale tam studiuję też ja, a ja się nie jaram nowym prockiem, wolałbym czasem móc widzieć parę ładnych dziewczyn, ale ich nie ma :< znaczy są, na inżynierii biomedycznej, ale ich strasznie rzadkow iduję.