Wpis z mikrobloga

Nic się nie zmieniło :) Trwają juwenalia w Słupsku, więc w okolicach patrole.
No i dobrze, że te patrole są! Ale ludzie, łapanie dorosłych, spokojnych ludzi za spożywanie jednego piwa i to na ulicy przy której mieści się uczelnia? W większości cenię sobie pracę policji, ale nabijanie statystyk to wielka pomyłka...
#piwo #studbaza #oswiadczenie #heheszki #niepopularnaopinia #gorzkiezale #slupsk
Pobierz lewansky - Nic się nie zmieniło :) Trwają juwenalia w Słupsku, więc w okolicach patro...
źródło: comment_iT38FYLZwFM92MQyxtYVVkItQCUQySBk.jpg
  • 6
@lewansky: W toruniu policja nie łapała za picie w obrębie imprezy, stał sobie radiowóz, a nawet dwa, a 50m od nich był piknik gdzie pili piwo, 300m dalej pili wódkę na 'basenie', policja była tylko od pilnowania porządku by nikt się nie pobił. Juwenalia to ma być czas zabawy, a nie dzień podczas którego policja może sobie dorobić.
@lewansky: DOBRZE #!$%@?.
Niech dopieprzają im mandaty w setkach. Śmiertelny #!$%@? w dupę studenciakom i innej patoli, co to chleje po parkach na Arciszewskiego, a później cały odcinek ścieżki rowerowej przy Arciszewskiego jest w szkłach.
Przez te #!$%@? już 6 razy wyciągałem kawałeczki szkieł z opon, które po lekko ponad 6k km są bardziej dziurawe niż zdarte.
NIE dla patologii.
Niech sobie chleją po akademikach i terenie APu, ale na ulicach
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ale ja nie mówię teraz o patologi :) Tylko o normalnych ludziach, co sobie kulturalnie piwko piją. Sama mieszkam na tym rejonie i wiem, że żulerstwo istnieje (no nie oszukujmy się, ale Pana Stasia co od lat chyba już 20 nie robi nic tylko pod żaczkiem pije znają wszyscy). Tylko zamiast policja reagować wtedy kiedy jest potrzebna to nabija staty. Jakoś nie reaguje wtedy, kiedy ludzie się rzucają, robią burdy
@lewansky: Wybacz. Byłem całkowicie przypadkowo na Juwenaliach rok temu i wiem co widziałem. Faktycznie część osób zachowywała się spokojnie i nie było problemów, ale była też spora ilość patoli, która psuje cały obraz imprezy. Dodajmy do tego eliksir odwagi i już wystarczy. Dlatego powinni ich karać jak najbardziej. Ogarnięci znajdą sobie dobre miejsce i w spokoju się napiją/pośmieją. A jak ktoś nie wytrzyma z piwem w dłoni 50m bez otwierania go