Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
  #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Mirabelki i Mireczki!

  Pomożecie?!
  Głosowanie

  Skończyliśmy niedawno w #pracbaza taki domek dla lalek, który nie jest dla lalek. Ma on uczyć dzieci co zrobić w trakcie pożaru i jak go unikać. Ogólnie rozwiązanie zostało przyjęte lepiej niż się spodziewaliśmy, jednak przegrywamy w głosowaniu konsumentów z Firmą, za której miesięczny budżet moglibyśmy sobie wszyscy kupić Tesle Roadster i pojechać na Bali (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i tam budować domki dla lalek (które nie są dla lalek) (ʘ‿ʘ)

  pokaż spoiler I zrobić stronę xD


  Więcej o domku

  #zebroplusy a właściwie #zebroglosy #polska #strazpozarna #bhp #poznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Chyba w #pracbaza #korposwiat popełniłem kardynalny błąd o którym będzie wiedziała cała branża w regionie. Jestem załamany. Dopiero po północy będe wiedział czy jeszcze mogę to odkręcić. Jeżeli nie to nie wiem co zrobie dalej ze swoim życiem.

  Dajcie parę plusów na pocieszenie bo nie wiem co mam ze sobą zrobić (ꖘ⏏ꖘ)

  odpowiedzi (69)