Gorące dyskusje ostatnie 12h

Subiektywny ranking 10 najważniejszych zdjęć - symboli tego mundialu. Kolejność przypadkowa.

1. Na pierwszy ogień - Robert Lewandowski po porażce z Senegalem nie udaje się z resztą drużyny do szatni, a idzie do swojej żony na trybunach.
    #mecz #mundial #pilkanozna

odpowiedzi (67)

Mirki, mam problem z dziewczyną,
    wszystko zaczęło się gdy wyjechała na erazmusa. Obiecaliśmy sobie, że będe ją odwiedzał w hiszpani i będzie fajnie, że to nic nie zmieni,
    niestety, jakieś dwa tygodnie po jej wyjeździe przestała całkowicie pisać i odpowiadać na moje sms-y, a n jej facebooku zobaczyłem
    a chuj, nie chce mi sie pisać tego baita

odpowiedzi (69)

Witam ponownie wszystkich graczy. W sobotę ocenialiśmy grę Frostpunk z roku 2018.

15,69% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 6,95. To mniej niż na gry-online (8,5) oraz mniej niż na Metacritic (8,5)

Dziś oceniać będziemy grę: No Man's Sky z 2016 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Life is Strange z roku 2015.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
    pokaż całość

odpowiedzi (62)