Wpis z mikrobloga

#lippaa

wśród moich znajomych z czasów gimnazjum była taka Ola – przesympatyczna i porządnia dziewczyna. może nie miała zbyt ładnej twarzy, ale za to była gruba. zawsze jak się ktoś na imprezie zrzygał, to sprzątała to Ola. nie chcę, żeby wyszło, że wśród moich znajomych byli sami zarzygańcy, ale kto był kiedyś w gimnazjum, ten wie – co najmniej jeden zgon na imprezę. pojawiały się rzygi, pojawiała się Ola. nikt jej do tego nie zmuszał, po prostu to robiła i wiedział to każdy. taki był podział obowiązków w naszej ekipie. dopiero teraz uświadamiam sobie, że ona robiła to po prostu po to, by czuć się potrzebną. spośród wielu różnych rzeczy, którymi mogła się zająć, ona akurat z tego postanowiła uczynić swój konik.

wykop.pl, a wy co robicie, by czuć się potrzebnymi? ja w domu jestem odpowiedzialny za parzenie herbaty. pojawia się ochota na herbatę, pojawiam się ja. dorian, dorian, zaparz sagę! i choćbym nie wiem jak nie miał ochoty odchodzić od komputera, to i tak to robię, bo wiem, że w robieniu herbaty jestem najlepszy - co potwierdziła nawet ciocia Basia.
czasem wyobrażam sobie, że umieram. po pogrzebie rodzina dochodzi do siebie, miają tygodnie, a oni coraz bardziej przyzwyczajają się do mojej nieobecności. za każdym razem, kiedy któregoś z rodziców napada ochota na herbatę, przypomina sobie o mnie i płacze. nie ma mnie – nie ma herbaty, nie ma Oli – rzygi zasychają na podłodze i jest pszypał, kiedy starzy wracają do domu.

nazywam się Dorian i parzę herbatę. czuję się potrzebny na tym świecie.
  • 50
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@powodzenia: Raz się podzielę tym czym zajmuje się w moim otoczeniu, jestem osobą od rozstrzygania trudnych spraw. Zawsze wszyscy się do mnie zgłaszają jak trzeba komuś wyjaśnić że się myli.

@powodzenia: opie ja tak mam z kawą, jak rodzina przychodzi i akurat jestem w domu to każą mi robić "najlepszą latte z ekspresu bo tylko ty adrian taką dobrą robisz" i stoję jak #!$%@? 10 minut przy ekspresie robiąc 3x latte ustawiając spienianie mleka i posypując czekoladą oraz cynamonem, eh
@powodzenia: ja jestem od #!$%@? ludzi w domu. jeżeli tylko ktoś potrzebuje się #!$%@?ć bo akurat jest za spokojny, to woła mnie, a ja jak bardzo nie miałabym ochoty wstawać od komputera to przybiegam i robię wszystko co w mojej mocy żeby porządnie nadwyrężyć cierpliwość wołającego. pozdrawiam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. własnie herbata mi się kończy, przydałoby się, żeby ktoś zrobił