Wpis z mikrobloga

@hyacinth: Ja założyłem tam konto pare miesięcy temu i lipa straszna. Do mnie ani razu nikt nie napisał, mimo iż ze zdjęcia jestem z 7/10, a dziewczyny do których pisałem/puszczałem oczko najczesciej nie odpowiadaja.
Wiele z nich w ogóle nie zaglada na te konta.

Do tego jeszcze 90% dziewczyn tam to jakieś karyny, albo nie mój przedział wiekowy...

Bleh, nie polecam. A na kase ten serwis łasy podobnie jak badoo, a
@Nevardus: Cieszę się tylko z tego,że nie wykupiłam żadnego konta premium i nie zmarnowałam na nich ani złotówki. Przez chwilę zastanawiałam się nad założeniem konta na #badoo lub #tinder,ale czytając opinie Mirków o tych miejscach,zmieniłam zdanie ()
@Nevardus: tam jest akurat taniej niż gdziekolwiek, teraz trochę ogarneli te czaty bo w tamtym roku to był dramat. Nie dziw się, że nie odpisują bo dziewczyny tam dostają taki spam, że nie ogarniają jak się nazywają. Trudno się tam przebić bo jest więcej kolesi niż dziewczyn.
@brunetroll089: I tu masz rację.Warto też przeczytać,co wpisała w zainteresowaniach i jakoś do nich nawiązać.O ile nie jest nastawiona tylko na atencje lub nie ma pusto w głowie,to szanse,że odpisze zdecydowanie wzrastają