Wpis z mikrobloga

@MicAlv: nie no, coś takiego to bym znalazł. Jeśli to coś pomoże to śpiewała to kobieta 20-30 lat XD tyle pamiętam, bo został mi w pamięci obrazek z YouTube jak tego kiedyś słuchałem.
@onkel: tez nie. To była taka zamulajaca, powolna muzyka. Jeszcze pamiętam, że jakiś wątek miłosny chyba był (xD) w tej piosence.
@dofniel: a mogłem włączyć shazam u typka pod oknem to nie musiałbym szukać, eh
@onkel: wydaje mi się, że było : [...] walking downtown... You should (coś tam). Ale tak mi się tylko kojarzy a pamięć zawodzi i nie szukałem według tego kryterium
@onkel: nie było teledysku. Tylko obrazek na YouTube. Z tego co pamiętam to ciemna kolorystyka. Na pierwszym planie, po prawej stronie chyba, ciemnowlosa dziewczyna. Jak to znajdziemy to się nieźle uśmieje..
@onkel: tylko ona śpiewała, jedna osoba. Znam rytm, próbowałem nucic do shazam XD ale nic to nie dało.
A z tekstem jest problem, bo chociaż bardzo chciałbym to raczej nie przypomnę sobie więcej. Ale to nie zmienia faktu, że będę próbował sobie coś przypomnieć. Ostatnim razem jak szukałem tej piosenki to robiłem to tak samo jak teraz