Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jechałem dzisiaj nowo otwartą drogą ekspresową i zwróciłem uwagę na logo GDDKIA. Autor tego loga powinien dostać awans. Jest droga, jest orzeł, jest też prostota i pomysłowość. Jedna z lepszych grafik jakie widziałem w swoim życiu. Wrzucajcie w odpowiedziach loga, które wam się podobają.

  #grafika #design #logo

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Witajcie Mireczki i Mirabelki, pomożecie? KLIK niestety ale dotarły do mnie wczoraj złe wieści, miażdżyca atakuje drugą i niestety ostatnią nogę Tomka... nie pozwólmy aby Tomek został bez nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°) NOGA JEST DO URATOWANIA!!! lecz potrzebna jest natychmiastowa interwencja, musi przejść zabieg wstawienia stentów oraz udrożnienia tętnic, niezbędna jest proteza dla Tomka aby ciało było spionizowane inaczej stenty nie zadziałają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Proszę pomóżcie, KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY A CZAS UCIEKA, link do zrzutki KLIK.
  Z góry wszystkim dziękuje w imieniu Tomka za nawet najdrobniejsze wsparcie.
  A teraz #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania nowe słuchawki SONY MDR-ZX110. Wysyłka kurierem na terenie polski na mój koszt. Aby wziąć udział wystarczy zostawić plusa i wykopać znalezisko KLIK
  Z góry dziękuje wszystkim za pomoc, wierze że się uda!
  FB YT:
  #tomaszksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna ##gitara
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Nie moje, ale śmiechłem srogo xD
  #konfederacja #bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (18)