•  

O kurne, Sony totalnie zjebało :D

''Poznajcie Sony Xperia Z3+. Nowa luksusowa wersja uzupełniająca naszą linię Sony Xperia Z3. Szybszy 64 bitowy procesor, więcej wbudowanej pamięci, przedni aparat szerokokątny o rozdzielczości 5MP. Więcej czytaj na naszym blogu.''

No dobra, to czekam, zobaczymy co będzie i proszę bardzo :

''Xperia Z3+ będzie dostępna globalnie od czerwca 2015 roku; w Polsce także od czerwca ekskluzywnie na rynku operatorskim ‒ w sieci Orange (wersja Single SIM) i w sieciach handlowych (wersja Single SIM) w cenie 2999 zł.""

Rykłem niemożebnie, wypuścili takie gówno, że w tym roku tylko Samsung galaxy s6 edge lub LG G4.

Pragnę tylko dodać, że sony pieprzy sprawę juz od jakiegoś czasu, kiedy to dla fanboyow wypuścili Z2, androida 5.0 wydali na Z3 wtedy kiedy LG wypuszczał go na F60.

#android #telefony #sony #nowinki

+: p.....n, Pacjent +4 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Patrz Bożenko, za chwilę #rozdajo potem święta i hop w nowy rok

Podobnie jak w zeszłym roku, przychodzę do Was z dobrą nowiną. Już nie musicie szukać prezentu dla swojego różowego/babci/dziadka/matki/kogo tam macie.

Zestaw składa się z miodu wielokwiatowego, świecy z wosku pszczelego i pyłku kwiatowego oraz drewnianej łyżeczki. Wszystko ode mnie, z Doliny Cybiny. Możecie ten zestaw zgarnąć tutaj za darmo, a zaoszczędzone pieniądze odłożyć na emeryturę.

Zasady #rozdajo
      1. losowanie wsród plusujących (w poniedziałek)
      2. zielonki dupa cicho

A kto nie wierzy w swoje siły w #konkurs niech sobie kupi na www.miododkulmy.pl
      pokaż całość

odpowiedzi (29)

Dawać plusy albo ten pistolet zaśpiewa tango

Dzisiaj Wojak waleczny 90/100

+ Wchodzi zimne legitnie
      + Orzeł na etykiecie
      + Jak ktoś nie lubi chmielu to ma tylko wyciąg z szyszek chemilowych XDD
      + Kiedyś Piło się takich 100 (zdjecie w komentarzu)
      + 1,79zl chociaż w niektórych sklepach nawet bo 1,50 widzialem
      + 5% ujdzie
      + Łatwodostępne

- Szkoda że nie ma odmian ciemnych np
      - Wodniste
      - Ciepłe tylko dla odważnych
      - Trochę śmierdzi jak wygazowany cieply Tyskie
      - Trochę lipa kupować więc najlepiej zamówić 100 takich na zapas

Ogółem jak za tą cenę to piwko nie jest złe na ojebanie na zimnooo
      Kończę bro i lecę chyba na miasto bo wyzdrowial w końcu

Haha kupiłem dziś pistolet za 25zl w chińczyku ale chujowo coś strzela a w lewo
      Tak mi się spodobało że chyba kupię sobie jakiś ASG
      Do stówy kupię? Żeby w puszki postzelac XD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
      pokaż całość

odpowiedzi (68)

Możecie hejtować Przyjaciół do woli, ale mówcie co chcecie... W czasach gdzie wszędzie są cycki, ninaturalna poprawność polityczna i głupkowate teksty o ruchaniu, to ten serial jest ciepły, z wyważonym humorem i bohaterami których się czuje.
      Zawsze chętnie obejrzę po raz kolejny, przy gotowaniu czy przeglądaniu mirko.
      Plusujcie przyjaciół, bo to najlepsza telewizyjna paczka Nowego Yorku lat '90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      #takaprawda #seriale #przyjaciele
      pokaż całość

odpowiedzi (64)