Wpis z mikrobloga

Mireczki fituje? Kupiłem #laptop dla #rozowypasek na urodziny bo jej poprzedni rzęch ledwo działa (15calowa asusowa gruba berta nazywana przez nas lotniskowcem ze względu na ogromny hałas jaki wytwarza).

Niestety firma której za specjalnie nie lubię #acer (podobno się poprawiły, pożyjemy, zobaczymy...) ale jako jeden spełniał wszystkie założenia czyli:
- mała, mobilna 13stka
- dobra bateria
- SSD fabrycznie
- jakiś rozsądny wygląd bo w końcu dla kobiety :D Biały tutaj bardzo pasuje, a ta "szczotkowana" pokrywa nawet wygląda spoko ;)
- w rozsądnej cenie, a nie jak za inne ultraslimy po kilka klocków ;)

Ekran matowy...ooooo jak ja dawno takiego nie używałem, myślałem, że już takich nie robią...

Mam tylko nadzieję, że nie będzie z nim jak z alfaromeo #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jeszcze kwiaty i jestem przygotowany ;)

#laptopy #zakupy #pokazzakupy #chwalesie #komputery
normanos - Mireczki fituje? Kupiłem #laptop dla #rozowypasek na urodziny bo jej poprz...

źródło: comment_hODEKxwYhMo6D9HXeC9Yja8cVBZUU4w2.jpg

Pobierz
  • 34
@normanos: dostalem takiego w poprzedniej pracy tylko ze szarego, niech za mocno nie stuka w klawe bo sie klawisze szybko #!$%@?, poza tym mankamentem mozna smialo polecic
nazywana przez nas lotniskowcem ze względu na ogromny hałas jaki wytwarza).


@normanos: nie żebym się wtrącał, ale jak laptop hałasuje, to zapewne się przegrzewa - wymieniasz pastę, czyscisz układ chłodzenia i działa dalej sprawnie, no ale jak ktos woli kupic w to miejsce nowy laptop to kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yacolek: to stary, ciężki rzęch, któremu bateria nie trzyma dłużej jak 15-30 minut. Był kiedyś czyszczony ale nic to nie dało, włączenie = wiatraki w sekundę na full. Ten laptop ma chyba 6 lat i najwyższa pora go pochować.