Wpis z mikrobloga

Moje kochane Mirki. Jestem rodzicem, nie za bardzo nadopiekuńczym, ale zawsze tatą (jestem przekonanym o tym) ( ͡º ͜ʖ͡º) Dość mocno jednak się poirytowałem, kiedy zobaczyłem jaką nauczyciel wystawił mojemu synowi w #szkola , 4 klasa szkoły podstawowej ocenę roczną z #informatyka Wiem, ze nie jest to cenzurka decydująca o życiu i śmierci, być albo nie być itp.... jednakże myślę, że nie jeden chinol z #aliexpress czy też #dhgate takiej maniany nie wystawia. No i jak tu mieć dobrą opinię o naszym systemie naucznia motywującym do bycia ambitnym ? To sie chyba nadaje na #demotywatory. Albo ja jestem zbyt skrupulatny, posiadam złe ego i mam zły kalkulator średniej albo mnie poprzecie.
Ziutek33 - Moje kochane Mirki. Jestem rodzicem, nie za bardzo nadopiekuńczym, ale zaw...

źródło: comment_w2KzMVNDnr7WP553foQuu1HA8zxE92EY.jpg

Pobierz
  • 57
@Ziutek33: Będąc obiektywnym zza monitora dałbym Twojemu synowi 5 bo się chłopak postarał w tym semestrze. Zresztą ta 4 to mu średnią trochę zaniża a na świadectwie będzie razić po oczach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ziutek33: o ile wiem to w większości szkół teraz nie ma jeszcze ostatecznych ocen tylko proponowane. Czyli pewnie coś jeszcze będzie chciał synka pytać albo jakąś kartkowkę zrobić. Chyba że w podstawówce jest inaczej, nie pamiętam już :/
@Ziutek33: moim zdaniem jest okej, ocena proponowana jest minimum, co uczen moze osiagnac ;)
to tez motywator do dalszej pracy - bo skoro juz mam "pjone" to mam #!$%@? do konca roku ;)
już x lat uczę w szkołach... ;X