Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Opowiem wam moją tragedię jak w 6miesiecy można stracić 10lat, 3lata narzeczeństwa, 5lat mieszkania, rok po ślubie. Żona ucieka do kolesia poznanego w internecie. Po tylu latach druga osoba nie mogła zrozumieć że są etapy fascynacji, miłości i życia codziennego. Tak przez jakiś czas nie dostrzegałem jej potrzeb i robilem problemy z wyjściami z nią. Ale gdy jedna osoba zawodzi ta druga powinna się nie poddawać, a gdy się poddała to z nudów zaczęła wypisywać z kolesiem który ją dostrzegł Ona tu a on 700km dalej. Gdy mi powiedziała o tym, źle zareagowalem bo powiedziałem spokojnie nic się nie stało w takim szoku byłem, ale gdy to przeszło zacząłem walczyć poruszylem niebo ziemię, serca całej rodziny. A ona tylko siedziała i słuchał, nie podjęła żadnej walki aby naprawiać. Wyrzuciłem ją z domu gdy chciałem aby zerwała z nim kontakt nie chciała. Kobieta chce rzucić wszystko (Rodzinę, znajomych, pracę) pojechać w nieznane gdzie będzie tylko on i ona sama. Kobieta była przykładem dla dzieci w rodzinie, rodzice dzieciaków mówili "Patrzcie na nią i bierzecie z niej przykład". Jej argument to tylko że szuka spełnienia i fajerwerków. Niestety tak jestem zniszczony że tak mi się wbiło w głowę "Maxelm2 to twoja wina". Byliśmy uważani za idealne malzenstwo i parę przez wszystkich. Niestety ale w tym związku tylko tą jedna osoba nie podjęła walki i się poddała. Bo czuła się że tylko dom-praca-dom i czuła się jak 50 a był to okres zimowy. Przeraziło ją życie codzienne, niestety ale czasem wkrada się ta nuda ale z tym się walczy. #oswiadczenie #zwiazki #zdrada #malzenstwo #gorzkiezale pokaż całość

  odpowiedzi (231)

 • avatar

  #rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
  EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
  #mikrokoksy #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (201)

 • avatar

  Kiedyś była prosiła mnie żebym klepał ją po pupie podczas seksu, bo lubi jak ją boli, kiedy więc klepałem, zaczęła krzyczeć "Moja babcia bije mocniej"
  więc odpowiedziałem "twoja babcia nie żyje"
  mogła powiedzieć od razu że chodziło o ból fizyczny, a nie psychiczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #perfidnycontent

  odpowiedzi (14)