Wpis z mikrobloga

Komentarze do tego znaleziska to świetny przykład oczytania, elokwencji, mądrości i roztropności "elity internetu". Żeby nie było, dziewczyna jest mi kompletnie obojętna, zrobiła co zrobiła, nie czuję się zdolny do osądzania jej na podstawie jakiegoś artykułu z faktu. Ale już wyzywanie kogoś od #!$%@? za to, że w wieku 17 lat uciekł z domu (z domu dziecka prawdopodobnie klik ) z jakimś znajomym, to chyba przesada. #bekazpodludzi jak dla mnie
#shitwykopsays #gorzkiezale #rakcontent
Pobierz Muszalski - Komentarze do tego znaleziska to świetny przykład oczytania, elokwencji, ...
źródło: comment_RoP2mGfntQhztIH56Xsofw1dX4B13ouY.jpg
  • 19
@Muszalski: a ja uważam, że takie zachowania trzeba mimo wszystko piętnować, nie w taki sposób, ale mimo wszystko. Bo tu nie chodzi o to, co ona robi z własnym życiem, ale o to, że przez nią, prośby o pomoc w przypadku osób które naprawdę zaginęły będą bagatelizowane.

Zaginie młoda dziewczyna i będzie "hehehe pewnie w Hiszpanii jest", albo "hehehe sprawdźcie akademiki".
@Muszalski: Rozumiem i słusznie piętnują - miałem znajomego, który często uciekał ze szkoły na parę dni (sam mnie do tego namawiał i twierdził, że jak się kasa skończy to się wraca pff). Oczywiście było zgłoszenie o zaginięciu, szukała go policja i nauczyciele. Znaleźli go po paru dniach gdy sobie imprezował. Tu jest tak samo. Ucieczka =/= zaginięciu, bo osoba zazwyczaj jest świadoma tego co robi.