Wpis z mikrobloga

@kAdi przykro mi, ale aktualnie nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Po prostu nie mam takich danych
@programersky Polska jako kraj nie istnieje, ale jej rejon wchodzi w skład WJE. Plusem jest to, że Polska podobnie jak większość dawnych krajów pozostawiła sobie język polski jako jeden z urzędowych.
@yss659921AT:
- co to WJE ?
- w którym stanie duchowym się znajdujesz?
- na jakiej zasadzie działają podróże w czasie?
- jak daleko w kosmos #!$%@??
- ruskie i niemce istnieją, czy zdążyliśmy wszystkich #!$%@??
- jak tam religia w przyszłości?
- isis dalej ruchu kozy?
- są jeszcze czarni?
@mojemacki
-WJE oznacza Wielka Jedność Europejska.
-możesz rozwinąć pytanie? nie do końca je odnajduję.
-Ogólnie to jest tak, że ludzie podlegają mutacji genetycznej, a podróże są wynikiem wielu lat badań właśnie w tej dziedzinie. Energia życiowa zostaje skoncentrowana, a następnie wybucha, a dzięki odpowiednim sprzętom jej pole rażenia zostaje kolejno przekształcone w falę elektromagnetyczną, a następnie skierowana w odpowiednim kierunku.
-Problem z kosmosem jest taki, że Amerykanie oraz Rosjanie (nie razem, lecz
@yss659921AT:
- kto przewodzi WJE?
- jaki jest ustrój?
- mówisz ze macie pełna inwigilacje?
- zwykły szary obywatel jakie ma obowiązki wobec WJE?
- narkotyki legalne?
pytanie o poziom duchowy zignoruj
-WJE przewodzi rada składająca się w trzech obywateli aktualnie są nimi: Aldahir433 YstafCD, Miranda548 JohnsonPT oraz Wilhelm677 TuskGF (czujecie to? tak jest on potomkiem Donalda).
-Ustrój jest poniekąd demokratyczny, coś tak jak w waszych czasach w Polsce, Francji czy innych krajach. Władza jest wybierana na okres 10lat.
-Pełna inwigilacja była, upadła razem z podbiciem przez WJE całej Ziemi.
-przede wszystkim podatki, oraz pełne oddanie w przypadku wezwania na misję. Codziennie musimy pracować,
@mojemacki dzięki za przypomnienie o moim głównym celu podróży. Idę teraz oddać się rozpustom XXIw. Na resztę waszych pytań odpowiem wieczorem, albo w nocy. W końcu nie po to mam urlop, by spędzić go na wykopie.
Swoją drogą wykop ten wasz i "mój" wygląda całkiem inaczej. Spokojniej tutaj.