Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bądź mną. Przedstatni dzień w gównorobocie odzieżowej, którą można było łączyć ze studiami. Wchodzi do sklepu podejrzany typ, wzrok mu ucieka ode mnie, jak ludzie z konfederacji. Bierze 4 koszulki do przymierzalni i sie w niej zamyka. Wychodzi bez niczego, ide szybko sprawdzic a tam dwie. Debil jeszcze czekał XDD
  No to każę mu je oddać, wskazuje drzwi i grzecznie proszę go o wyjście ze sklepu mówiąc "Wypierdalaj stąd"!.
  I wyobraźcie sobie że dotąd uległy szczypior-patus chyba się uraził bo zamiast wyjść to zaczął mi grozić i ruszył na mnie.
  No i przeliczył swe siły bo szybko typa obezwładniłem i kazałem zadzwonić po ochronę i policję. Ochrona przyszła, chwilę posiedziała i musiała odejść bo za dużo ludzi do pilnowania potrzebnych.
  Kradzież na poniżej 5 stów, więc najwyżej dostanie mandat, ale pozostaje napaść, i teraz najlepsze. Typ stoi ze mną na zapleczu, bo nie chciał usiąść na drabince, na której teraz ja siedzę, i wykonuje wszystkie moje polecenia bo inaczej pokażę policji monitoring ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Poznajcie Azora (tzn ja go tak nazywam wydając mu polecenia) xDD

  #patalogiazmiasta #bekazpodludzi #zlodzieje
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa oznacza imię jakie nosiłbyś w czasach Słowian
  0.Dobrogost
  1.Słońcesław
  2.Chociemir
  3.Siemidrog
  4.Borzywoj
  5.Jarogniew
  6.Kociemir
  7.Miłochat
  8.Przybyrad
  9.Trzebiemysł

  #glupiewykopowezabawy
  #heheszki
  #slowianie

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Jak #rozowypasek przetłumaczyć, że droga podróż poślubna to strata kasy? Bo do niej nie dociera, że wydanie kilkunastu tysięcy, żeby poopalać się za granicą, albo zrobić kilka fotek przy jakichś starych zabytkach to po prostu strata pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯

  Ona chce jechać na miesięczny wycieczkę po Azji (Tajlandia, Bali i jeszcze coś), a dla mnie nic ciekawego tam nie ma i już wolałbym wybrać się gdzieś co jest w Polsce.

  #podroze #zwiazki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (154)