Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Przepraszam was wszystkich. Ale to już się zrobiło coś dziwnego z tymi protestami. Niszczenie mienia. Do tego jakieś blokowanie ulic... Przepraszam, ale stanie 1,5h w korku nie nakłania nikogo do współpracy z protestującymi.
  2 moich przyjaciół wracało po 12h w pracy i utknęli na obwodnicy bo #protest . Rozumiem - ***** *** ale też PO, KO, SLD, PSL. Ogółem cały stary układ. Czyli tych co od zawsze w sejmie.
  To, że Kaczyński ten stan wojenny ogłosił to też ciekawe - wiadomo że nikt go nie lubi. Ale musiał się wkurwic za kościoly że sam zdecydował się wystąpić. A tu akurat ma rację, że kościołowi nic do tych zmian w TK. A to, że ludzie zaczęli wchodzić do kościołów i odwalać maniany - to już jawne zaproszenie do olbrzymiej eskalacji - z pobiciami że skutkiem śmiertelnym również.
  Jeśli protestujący szybko się od tego nie odetną to się zacznie problem.
  I tu znowu (ja pierdole) zgadzam się z Kaczorem - że to atak bezpośredni w fundamenty moralne naszego kraju.
  Podsumowując - jeśli ktoś nie zacznie prowadzić tych protestów to sami radykalni protestujący obrzydzą cała ideę reszcie.
  Boje się tylko - że prowadzić zacznie jakiś syf typu strajk kobiet czy inny skrajnie lewicowy (światopoglądowo) byt.
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  #protest #bekazpisu #bekazkatoli
  jakby ktoś miał wątpliwości czy wczorajsze orędzie wodza przyniosło skutek - nauczycielka wyrzuca z lekcji osoby z piorunem na profilowym, bo twierdzi że to jest symbol SS, jest to poparcie morderców i ją jako osobę wierzącą to obraża

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (107)

 • odpowiedzi (16)