Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zdjęcie grzybów z dzisiaj
    #grzyby #polska #las

odpowiedzi (47)

Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa właśnie trwa więc do niczego jeszcze nie doszło. Czy dojdzie? Może.

Krótko:
    Można? Można.
    Dotarło do pani z kim tańczy? Dotarło.
    Dziękuję.

Żołnierze Stulejkomando i Spermdywizji proszeni o złożenie broni i zaprzestanie stawiania oporu.

Chciałbym jednak zauważyć pewną tendencję, przejawiającą się w komentarzach, która mnie zaciekawiła.

Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.

Jeśli zliczyć obie grupy i ich przedstawicieli ze względu na płeć to jedna przejawi się stosunkiem bliskim równowagi z lekkim odchyleniem, druga grupa charakteryzuje się ogromną dysproporcją.

Czy to stąd się biorą dysproporcje na rynku towarzyskim? nie wiem, choć się domyślam.

#tinder
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (113)

Dice Tower - Wieża do kości - ROZDAJO

Witam Mirki i Mirabelki z tagów #grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wydrukowałem na mojej drukarce 3D składaną wieżę do kości. Projekt z internetu ale mocno przeze mnie zmodyfikowany - dodałem fakturę cegieł, pochodnie w kolorze tacek oraz specjalne uchwyty (pochodni nie trzeba zawieszać na wieży jeśli się nie chce). Druk w PLA więc do użytku domowego.

Zasady:
    - daj plusa -> weźmiesz udział w losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    - opcjonalnie: odwiedź https://www.dicetower.pl i napisz w komentarzu jaki kolor wybierasz (jeśli nie napiszesz to wyślę losowy)
    - zielonki nie biorą udziału
    - wysyłam paczkomatem na swój koszt
    - losowanie jutro o 20:00

Przy okazji serdecznie zapraszam do polubienia mojego profilu na Instagramie z moimi wydrukami 3D: https://www.instagram.com/ender3.pl/

Powodzenia! (ʘ‿ʘ)

#konkurs #rozdajo
    #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (55)