Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z takich życiowych upadków. Poznałem kiedyś loszke w klubie i poszliśmy do niej. Tarło. Rano słyszę, że jakieś powiadomienia ma na telefonie. Śpi jak zabita, ja muszę do roboty, więc rzuciłem okiem na jej telefon, a to powiadomienia z appki wypoku xDDD

  Smiecham do tej pory jak widzę jej wpisy xDDD bo znam jej login xD pozdrawiam cię cieplutko mirabelko jeśli to czytasz.

  Tldr ruchalem mirabelke z wykopu, a ona nie wie, że ja też mam tu konto. xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Gdyby miał powstać Polski odpowiedni serialu wszech czasów, Rodziny Soprano, to moim zdaniem to najlepszy kandydat do roli głównego bohatera, mafiosy rozdartego między życie rodzinne a świat podziemia. #film #seriale #przemyslenia #oswiadczenie #sopranos #rodzinasoprano

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Murki, co ja przed chwilą odjebałem... "Miałem" rozmowę o #praca. Obszar firmy gdzie bym miał pracować ogromny. Kolega już tam pracuje i to on mi podał nr kontaktowy, a później wysłałem CV. Odezwali się w poniedziałek, zaprosili dziś na 7:00 przy biurze przepustek. Byłem 6:40, co by się nie spóźnić i nie wypaść źle już na rozmowie.

  Pokazuję zdj koledze, że czekam przy biurze przepustek na Messengerze, a on "ojjjj nieeee, to nie tu, to musisz z drugiej strony". Panika max, myślę sobie, nie no - powiedział brama nr 2, bankowo. Dzwonię. Mówię, że jestem tutaj od strony bramy nr2, ale kolega który u państwa pracuje mówi, że chyba od złej strony jestem. Mówię charakterystyczny punkt, a koleś z którym byłem umówiony "eee, dobra, a przechodził pan przez most?". Mówię, że tak - "to okej, znajdziemy się".

  Nie znaleźliśmy. Dzwoni do mnie o 7, że gdzie jestem, to mówię, że no przy biurze przepustek. "Czerwona kurtka, widzi mnie pan?". Nie. Powiedziałem jeszcze raz od której strony przyszedłem, a on wtedy "aaa, bo pan od złej strony przyszedł".... No to po to dzwoniłem 25 minut wcześniej, żeby się upewnić, czy jestem w dobrym miejscu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  "Nie zdąży pan w 15 minut do mnie dotrzeć... No nic, przykro mi... Może jutro się umówimy, ale to ZADZWONIĘ jeszcze".

  Nie zadzwoni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Poproszę plusy. Pączek kupiony na pocieszenie.
  #gownowpis #pracbaza #zebroplusy #rozmowakwalifikacyjna
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (32)