Wpis z mikrobloga

Jakie wy jesteście #!$%@? mózgowo, wykopki spamujące kozami. Moderacja usuwa znaleziska niezgodne z regulaminem serwisu, a wy rozkręcacie o to aferę. Jakim trzeba być nienormalnym, żeby robić aferę o nieusuwanie czy przywrócenie treści drastycznych, ukazujących przemoc? Jak chcecie sobie pooglądać, jak islamiści mordują więźniów, to na pewno doskonale wiecie gdzie takich filmików szukać, wykop nie jest dla nich odpowiednim miejscem.

Taki spam, przynajmniej w tej sprawie, na pewno nie świadczy dobrze o naszej społeczności. A nie tylko wykop usuwa treści związane z tym tematem, na youtube na przykład na próżno szukać tego filmiku z egzekucji.

#kozy #isis #afera #podludzie
  • 22
@zerozero7: Z powodu, ktory zacytowałeś w komentarzu wyżej. Moderacja usuwa niezgodne z regulaminem treści (tak działa wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a gimby mają uciechę i przez tydzień będą zasypywać główną takim spamem. Jedni robią to dla jakiejś przyświecającej tylko im idei, inni dla śmiechu, a jeszcze inni żeby sobie podbić tanim kosztem ranking, bo w końcu znalezisko na głównej sporo daje.
Bo to wychodzi ta #!$%@? januszowa mentalnosc, nie wiem jak szukac w necie to robie efere ze usuneli na wykopie ktory jeszcze ogarniam tak samo gdy mamy wypadek na drodze to wszyscy 20km/h zeby tylko popatrzec jak jakis janusz z grazyna maja gorzej tee anon patrz ale im zycie #!$%@? hle hle hle.
Wielcy #!$%@? bojownicy o czystosc rasy w internecie...
tak samo gdy mamy wypadek na drodze to wszyscy 20km/h zeby tylko popatrzec jak jakis janusz z grazyna maja gorzej tee anon patrz ale im zycie #!$%@? hle hle hle.


@Obel: Ty sie smiej, ale ostantnio bylem na urlopie w Polsce i 3 razy mi sie zdarzylo, ze byl korek na drodze, a wypadek byl na sasiednim pasie:) W Niemczech niespotykane.
@kobietanawykopie: ciekaw jestem czy jakby Ciebie tak potraktowali to też byś była za przestrzeganiem regulaminu... To jest istotne żeby jak najwięcej ludzi wiedziało co oni tam robią, bo świadomość kreuje rzeczywistość, a zaraz nam mogą zrobić wjazd do kraju takie patole, bo przecież nie damy im się utopić w morzu. Miej mózg kobieto!
@kw401: bo są jakieś granice i przewiduje je regulamin. oczywiście nie da się jasno sprecyzować, czym są "treści drastyczne", dlatego są moderatorzy, którzy według własnego widzimisię takie sprawy oceniają. i nie jest to bynajmniej nic złego.

jakbym chciał oglądać treści z brutalnych egzekucji, to bym sobie wchodził na liveleaka. jak widzę treść oznaczoną 18+, to liczę się z tym, że mogę zobaczyć erotykę, umiarkowaną przemoc, może jakieś wypadki. ale nie chcę
@kr10n1: W pełni zgadzam się z @paziu: przeczytaj sobie komentarz powyżej. Oczywiście, że jest to istotne, dlatego były znaleziska na ten temat zawierające artykuły o tym, że islamska organizacja umieściła taki filmik w internecie, bez samego filmiku. I jak ktoś chce sobie to oglądać, to może wejść na liveleaka czy inny tego typu serwis i tam sobie popatrzeć, wykop to naprawdę nie jest dobre miejsce do pokazywania morderstw i tortur.