Wpis z mikrobloga

Mirki będzie trochę #chwalesie . Tak wygląda moja dotychczasowa przygoda z #silownia . Na pierwszym zdjęciu ważyłem 75 kg i nie miałem absolutnie żadnych mięśni a wyciskanie na klatę samego gryfu sprawiało mi problemy. Motywacja i samozaparcie sprawiły, że chodzenie na siłownię weszło mi w nawyk a systematyczne treningi plus dużo jedzenia sprawiły, że dobiłem do 85 kg z końcem kwietnia. Nie mam niestety fotek z tego okresu lecz tą załączoną z marca gdy ważyłem około 83 kg. Od początku maja wszedłem na redukcję odstawiając alkohol, cukry i obcinając węgle. Efekty są! Teraz moja waga wskazuję 77 kg.

Wiem, że szału nie ma ale jak na ten pierwszy rok mojej przygody z siłownią jestem bardzo zadowolony. Polecam ten stan motzno! Teraz nie wyobrażam sobie by z tego zrezygnować! Jeszcze 3 tygodnie na redukcji, później 2 tygodnie wakacji i lecimy znowu z masą ale teraz już bez zalewania :)

PS. Nigdy nie myślałem, że będe zamieszczał kiedyś w internecie takie fotoporównania :)
#mikrokoksy #dieta #odchudzanie
Pobierz Mdzej - Mirki będzie trochę #chwalesie . Tak wygląda moja dotychczasowa przygoda z #s...
źródło: comment_lrcxpIwWTh9S6GMTj5L0VgjCCa5sygU4.jpg
  • 13
@Aguch: właśnie o dziwo nie :) przyszło mi to wszystko w miarę automatycznie i bez większych problemów choć najtrudniej jest wytrzymać bez alkoholu :D
@Mdzej: Polecam podbić masę do 85-90, potem kontrolować i redukować

@ssjfrytek: Sam po 3 latach treningu (w tym 2 porządnego z dietą), też jestem jeszcze podlany. Zbyt duży wpływ czynników żeby zrzucać to tylko na geny/dietę/trening. Ważne to nie siedzieć na dupie, jak sam mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czup: trening split 3x w tygodniu: klatka/biceps, plecy/triceps i barki/nogi. Co do brzucha to masz rację trochę go niepotrzebnie olalem ale musze to zmienić a na ręce faktycznie nie narzekam. Teraz od sierpnia po wakacjach chce przejść na trening fbw i sprawdzić jakie będą efekty plus dodatkowo dorzucam kreatynę bo do tej pory nie bralem.
@aikonek: niestety nie( ͡° ʖ̯ ͡°) zdjęcie było robione rok temu