Wpis z mikrobloga

#film #kino #filmnawieczor
Obejrzałem Kingsman: Tajne służby.
Dawno nie widziałem tak słabego filmu, sądziłem że zażenowanie jakie przeżyłem oglądając pierwsze 15 min minie i film zacznie się rozkręcać ale jednak mój szósty zmysł miał rację aby włączyć inny film. Słaby, nudny , denny i tak dziecinny że się aż przeraziłem. Fabuła moim zdaniem górnolotnie mówiąc ssała pałę. Nie mogę się po tym seansie pozbierać aby napisać coś konkretnego, ale będzie to dobry punkt odniesienia do innych filmów takiego pokroju.

#fisekrecenzuje
1/10

Oglądając Tvp Polonia zapewniłbym sobie lepszą rozrywkę
  • 4
@fisek12345: Nie chce mi się wierzyć, że aż tak źle oceniłeś ten film. Świetny pomysł i realizacja, oryginalne połączenie Kick asa z Bondem, dużo komedii i groteski. Film lekki i przyjemny nie tylko dla młodszych widzów ale i starszych.
Jak masz zamiar w ten sposób recenzować filmy to lepiej tego nie rób. Może to nie jest kino najwyższych lotów, ale przesadziłeś z tak niską oceną. Jak wiadomo każdy ma inny gust,
@Aplasidon: Wiem że to boli ale jest to moja ocena. Naprawdę ten film według mnie puka w dno od spodu. Kickass to takie 4/10 w mojej skali. Ostatnio Pasikowskiego wspominałem i ocena być może jest zaniżona przez to.