Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, chodzę średnio co 3 tygodnie do fryzjera, którego mam tuż obok biura. I ostatnio nawiązał się taki dialog:

- poproszę paragon
    - yy, muszę szefa zapytać
    - szef mówi że może dać tylko to (potwierdzenie płatności kartą)
    - wie pani że szef okrada państwo?
    - wiem, ale co poradzę
    - nie boi się skrabówki?
    - widocznie nie

I mam teraz dylemat. Czy podjebać salon do skarbówki za brak kasy fiskalnej i szukać nowego fryzjera czy olać sprawę i pozwolić żeby dalej na cwaniaka okradał państwo?

Dodam tylko że nie jest to typowy golarz Filip z Pana Kleksa, tylko jakis tam mistrz fryzjerstwa, prowadzący szkolenia itp.
    #pytanie #urzadskarbowy #podatki #prawo
    pokaż całość

odpowiedzi (156)

Moja siostra dwa tygodnie temu odebrała swój pierwszy w życiu dowód osobisty. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, nie było kupienie alkoholu zgrai niepełnoletnich znajomych, by to uczcić, tylko wzięła pożyczkę w znanej pozabankowej firmie z gigantycznym oprocentowaniem. Nie, nie jesteśmy biedni, siostra ma lepiej, niż ja pracujący człowiek. Ona wzięła tę pożyczkę na najnowszy model lphone'a, bo przeciez jej poprzedni jest juz stary ma go AZ ROK. Zapytana, jak ma zamiar to spłacić, odpowiedziała, że tego typu pożyczek nie trzeba spłacać, bo przecież to nie bank i za nic w świecie nie chce do niej dotrzeć, że jej informator Google i gówniane fora nie mają racji. Nie wiem, gdzie rodzice popełnili błąd. #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (61)

Zatankowałem za 100,01 zł. Przy kasie miła kasjerka:
    - Poproszę 100 zł. I jeden grosik.
    Nie mam jednego grosika więc daję 2:
    - Nie mam panu wydać, czy mogę być winna grosika?
    - Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikarozowychpaskow

odpowiedzi (60)