•  

  Czas na kolejną historię. #pielegniarkitancerda

  Musicie wiedzieć, że na początku studiów pielęgniarskich (1 semestr) dziewczyny zostały podzielone na grupy 5~6 osobowe według nazwisk (podział zajęć). W kolejnych semestrach podziały były już dobrowolne, ale oczywiste jest to, że grupy z reguły zostawały takie jak na początku. Grupa mojego różowego składała się z niej (Ana), Uli, Loli, Kini i Wiki (każda dorobi się swojego dedykowanego wpisu). Ważne jest też to, że na ćwiczeniach praktycznych pracuje się w parach (mój różowy był w parze z Ulą).

  Początkowo wszystkie dziewczyny wydawały się spoko (niebrzydkie, otwarte, miłe), jednak dość szybko (koniec 2 semestru) między Ulą a Lolą zaczęły się spięcia (2 różnie skrajne charaktery).
  Kiedy Lola organizowała jakieś wyjście - wtedy z jakiegoś powodu Ula nie mogła tego dnia być obecna. Kiedy Ula organizowała wyjście - wtedy zaproszona była tylko Ana (od święta Wiki, ale ona rzadko kiedy się zjawiała). No i teraz problem, bo jak Ana szła z Lolą to Ula się obrażała i huj strzelał zajęcia praktyczne xDD. Jak Ana szła z Ulą to huj strzelał wszystko inne, bo Lola ma mentalność gimnazjalistki, a swojego focha manifestuje w taki żałosny sposób że to głowa mała :D. Dziewczyny zawsze jakoś udawało się pogodzić, ale odkąd Lole rzucił chłopak, a ona sama zamieszkała z Kinią zaczęły dziać się rzeczy niesłychane.
  Któregoś razu Ula poprosiła Ane o jakąś konsultacje sercową w sprawie chłopaka i zaprosiła ją na piwo. Niestety o tym zaproszeniu dowiedziała się Lola i tak ją zapiekło, że znowu jest pominięta, że użyła swojej ostatecznej broni - wszechobecny mega foch. Do tego jakoś przekonała Kinie i Wiki żeby tamte się przyłączyły. Od tego momentu dziewczyny bombardowały fejsa wpisami i fotkami typu "Doskonała zabawa tylko z Kinią i Wiki" xDD przez około miesiąc. Oczywiście jakieś praktyki w szpitalu, które wymagają zaangażowania całej grupy rozjebane na maksa, bo wojna xDD. Doszło do tego, że tamte nie chciały wykonywać poleceń pielęgniarek przekazywanych przez Anę lub Ulę ("Lola, idź do zabiegowego bo pani Cię woła"), lub odpowiadały "spierdalaj" xDDD. Na późniejsze pytanie od pielęgniarki czemu nie przyszły odpowiadały ze o niczym nie wiedziały xDDD. Czaicie? Dorosłe dziewczyny xD.
  Same też nie przekazywały poleceń, aż któregoś razu dostały opierdol i im się znudziła zabawa xDD. Taki stan rzeczy trwa mniej więcej do dziś xD.

  Następny wpis będzie o którejś z dziewczyn bezpośrednio (Ula, Lola, Kinia, Wiki), bo każda jest specyficzna. W komentarzach możecie napisać, o której chcielibyście przeczytać.

  #rakcontent #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi