Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia Miraski prosto z Rio, tak oto wygląda tam zima. No powiem Wam, że na nartach/desce się nie pojeździ ;) prognozy mówiły 23 stopnie, a jak dla mnie to może tyle jest w piwnicy ;) to idealna pogoda na zwiedzanie, opalanie, życie ;) polecam ten stan!
#podrozujzwykopem #podroze #rio i chyba w pl #nocnazmiana
Pobierz g4rin - Pozdrowienia Miraski prosto z Rio, tak oto wygląda tam zima. No powiem Wam, ż...
źródło: comment_T9usxNJGN6JJavxajSzcaNJJFXh8hRJN.jpg
  • 20
@pawel_je: niestety tylko dłuższa wycieczka, taka 3 tygodniowa, ale znajomy , z którym się tu spotkaliśmy, zrobił sobie półroczną przerwę w pracy i zwiedzał całą amerykę płd.
@g4rin: ile kosztuje ze wszystkimi kosztami taka wycieczka na 3 tygodnie? :) ten znajomy pewnie w stylu samotnika bez dzieci.. dobrze robi. :) tylko jaki pracodawca da urlop na rok roku..
@pawel_je: hmm taka, jaką my sobie zrobiliśmy to będę w stanie powiedzieć po powrocie. Na ta chwilę wydalismy 3500 zł za bilet w dwie strony i 1000zl za mieszkanie (lazienka, kuchnia, mały salonik i sypialnia) na osobę. Niestety byliśmy troszkę ograniczeni w wyborze terminu i miejsca odlotu, gdybyśmy mieli możliwość to wybrali byśmy lot z Berlina albo z Pragi za 2k ( okres czerwiec lipiec sierpień) albo z Warszawy w terminie
@g4rin: nie wiem jak Tobie, ale mi Brazylijski street-food w ogóle nie podszedł - co innego restauracje :-) byłem w okolicach Belo Horizonte jakieś 5 tygodni
@g4rin: gdzie mieszkacie? Jeżeli jakimś przypadkiem w Botafogo to chętnie polecę super, tanią restauracje gdzie stołują sie praktycznie tylko miejscowi
@g4rin: Rio to jedno z moich marzeń ;)
chciałbym kiedyś wrzucić zdjęcie na mirko z Copacabany :D
w ogóle to skąd najlepiej szukać lotów do Rio? przez jakiś czas sprawdzałem z Monachium/Frankfurtu, bo w miare blisko PL ale 2500 to tak najtaniej
@wqrw: nie.

@Khazarr: oczywiście takie fajne promocje się zdarzają, niestety nie mam komfortu wybierania sobie swobodnie urlopu, czasem dostaje informacje że jednak nie mogę w tym terminie nic sobie zabookowac. A o restauracji na wagę czytałem, ale na razie nic fajnego nie udało mi się znaleźć w pobliżu mieszkania (2gi dzień here)
@fejs: Copacabana ;)
@Wilier: wcześniej wspomniał @Khazarr gdzie patrzeć na promocje, ja od siebie dodam, że
@Khazarr: Też do takich chodziłem ;-) niestety nie pomagają w nauce języka bo wszystko nakładasz sobie sam itp...(chodziło mi o restauracje z jedzeniem na wagę) ʕʔ
@g4rin: wiem wiem jakie serwisy obserwować ;-) w zasadzie codziennie wchodzi zęby zobaczyć czy jest jakaś mega promo, bardziej zastanawiał się skąd najlepiej leciec do Rio nie mając super promo. Londyn? Madryt? przeanalizuje i się dowiem.
P.S wrzucaj jakies zdjęcia ;-)
@Wilier: jak sprawdzałem okres wakacyjny, to z Pragi, Berlina, Londynu było najtaniej :) zapewne w innych terminach może się to różnić. Będę wrzucał z tagiem #rio jak tylko uda mi się zrobić jakieś dobre zdjęcie :) niestety nie mam zbyt dużych zdolności fotograficznych ;)