Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie korwinowcy z tym jechaniem Kukiza za program, a gdy zapytam czy pokaze mi program Korwina to HURR FURR WSZYSCY ZNAJO JEGO POGLĄDY!@!!@!!!@@
No to skoro je znają to w czym problem spisac je na papierze?
Ano w tym, ze jakby podliczyc wszystkie te herezje gloszone przez krula to szybko by go wypunktowali w kazdych mediach, bo to by sie ni kupy nie trzymało.

#korwin #kukiz #polityka #4konserwy
  • 19
@StefaniukBatory: Sprawa jest taka, po co Korwinowi program skoro go nigdy nie zrealizuje. Dziadek wygrywa w rankingach braku zaufania, w zasadzie to bije rekordy, teoretycznie może być co prawda przystawką w większej koalicji, ale wtedy straciłby wiernych kuców, którzy muszą być w wiecznej opozycji do wszystkiego, to sens ich istnienia.
@xvovx: znalazłeś??? Tylko szkoda, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Bekam z Ciebie. Niby inteligent a prostych rzeczy nie rozumie. Przeczytaj sobie w encyklopedii (albo na wiki) co to jest ironia i sarkazm. Jak zrozumiesz to pogadamy dalej.
@franekfm: to sobie sprawdź co google znajduje po wpisaniu "postulaty Kukiza" lub "trzy główne postulaty Kukiza" i pogadamy wtedy z kogo większa beka. ;)
Chyba, że te jego trzy główne postulaty ukryte są gdzieś w sieci TOR - to co innego, ale tam to szukać mi się nie chce. xD
@xvovx: a co mnie obchodzi co podaje google, bezmyślność nie jest moją domeną. Nawet jak mi google coś wyświetlą jako pierwsze to sprawdzam co tam jest i często to nie odpowiada na moje pytania.
Nie wiem, może udaj się na jakieś szkolenie z wyszukiwania treści w internecie lub na jakiś kurs weryfikacji podawanych treści.
Jakby google pierwszy link zwróciło, że ziemia jest płaska usadowiona na siedmiu krokodylach to też byś to
@franekfm: sprawdzałem 20 stron w wynikach - same odniesienia do serwisów informacyjnych, ewentualnie do for dyskusyjnych. Tylko jeden link prowadzi do strony ruchkukiza.pl na której znalazłem listę 6 postulatów. Autorem wpisu jest sam Kukiz - i o dziwo nie ma tam nic o finansowaniu partii politycznych. Jak to wytłumaczysz?
Więc teraz zamiast insynuować mi tu, że nie szukałem "wystarczająco dokładnie" lepiej podaj link gdzie te 3 główne postulaty są spisane