Wpis z mikrobloga

@Koteczeg: to jest bardziej niz pewne, ze nastepny sezon jest jego. 4 bramki i 11 asyst w pierwszym sesonie to niezly wynik jak na kogos, kto wchodzil na boisko w kratke, a jak juz wchodzil to z lawki. Dodam ze jak juz asystowal to piekne bramki. Strzelal tez niezle gole. Ludzie smieja sie ze united wydalo 200+ baniek, ale cos mi sie wydaje ze po sezonie 15/16 zrozumieja swoj blad ;)
@tereferee , mój błąd.. ja na meczu zasnąłem, sugerowałem się inną stroną :) Sprawdziłem skrót, nie było karnego, poprawione :)

@instinCtoriginal , z Di Marią i jego asystami jak z RvP i jego bramkami, nigdy ich jakoś nie zapamiętuje, ale zawsze na szczycie w klubowej tabeli strzelców..
@Koteczeg: ja tak nie mam, ale wyobrazam to sobie. Po tym sezonie RvP mogloby sie wydawac ze ma max 5 bramek, a tu sie okazuje ze 2x wiecej.
A co do pamieci to chyba kwestia indywidualna bo ja pamietam kilka zagrywek di marii, ale cos w tym jest co mowisz. Moze to wynika z nieregularnosci.
@Koteczeg: Ja też zasnąłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

O ofensywę jestem o dziwo spokojny, mam nadzieję, że jak ogarniemy obronę to będziemy na samym szczycie tabeli.
Tak swoją drogą to niemiłosiernie wkurza mnie ta taktyka na posiadanie piłki i podawanie mimo, że 100 razy już mógł uderzać. Oby Luj się ogarnął, bo cały czas tracił w moich oczach.