Wpis z mikrobloga

Dziękuję Wszystkim z #wykopfm ! Nie wiem co dalej się będzie działo z projektem... i w sumie nie chce wiedzieć.
Gdy zaczynałem atmosfera w radjo była zajebista. Potem robiło się coraz gorzej. Żałuję bo potencjał był, i to bardzo duży. Został jednak zaprzepaszczony.
Z mojej strony starałem się robić wszystko aby było jak najlepiej i aby radjo grało jak najdłużej. b_g niestety robił odwrotnie.
Chwała mu za to że poświęcał czas i opłacał cały interes.
Ale to jednak nie wszystko. Banowanie ludzi bez powodu, wyrzucanie prezenterów bo nie mogli grac czasowo lub wprowadzali konstruktywną krytykę, utarczki i ogólna nieprzyjemna atmosfera robiła się coraz gęstsza aż ludzie zaczeli od radjo się odwracać. Nie dziwie im się. Ja też nie raz miałem ochotę to #!$%@?ąć ale zawsze twierdziłem że jesli ktoś chce mnie słuchac i sprawia mu to przyjemność to warto to robić.Widac nie wszyscy są tego samego zdania. Teraz b
_g napisal że moze radjo oddac... jakiś czas temu gdy projekt miał byc zamknięty prosiłem go aby oddał to mi, odsprzedał. Usłyszałem zarzuty że radjo chce przejąć, i że chyba jestem głupi jak on odda tyle godzin swojej pracy. Tak, jak radjo się miało zamknąć i zadne argumenty nie docierały, chciałem to przejąć aby nie zabijać projektu.
Osobiscie nie umiem into programowanie i żałuję gdyż wiem że jest potencjał w radjo związanym z mirko.Ale to juz na pewno nie bedzie #wykopfm. Jeśli ktoś ma ochote coś tworzyć można zacząć od zera. I po mału utworzyć coś zupełnie nowego. Moj Gołębnik jest do wynajęcia od zaraz gdyż stałem się bezrobotny :) A i moze wspolnymi siłami coś by się dało ulepić. Moje PW stoi zawsze otwarte.
Dziękuję Wam wszystkim za prawie 110 godzin wspólnie spędzonych, te 45 audycji dało mi bardzo dużo, poznałem nowych wspaniałych ludzi, nauczyłem się od Was sporo o muzyce, mam nadzieję że sam tez Wam coś przekazałem bo taki zawsze był mój cel. Spędzić miło czas i posłuchać muzyki. 1250 utworów wysuchanych razem ... JESTESCIE WIELCY!!
W komentarzach wołam wszystkich którym chcoiałem podziękować.Jednym za obecność innym za troche więcej. Dla takich jak Wy zawsze warto grać. Nie bede wołał spamlist randomowych bo to bez sensu.
@b__g wbrew pozorom Tobie tez źle nie życzę. Ale współpracować już nie chce.
Stay Tuned! - #djberoslaw
Pobierz
źródło: comment_k9wC4oYRHNdAuZUF1mt49JdK8XzJDR5R.jpg
  • 63
@beroslaw: Jeśli ktoś uwarza że jest pominięty lub nie chce tu być dajcie mi znać, Nie mam dostępu do swoich spamilst wiec wybierałem z pamięci . JESZCZE RAZ BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!
@beroslaw: jak dla mnie to jesteś bardzo konkretny facet, słuchać Twojego radia to czysta przyjemność, nie raz ledwo siedziałem do 2 czy 3 w nocy, bo świetna muzyka i prezenter na b. wysokim poziomie. Z serwerem radiowym nie ma problemu na 100 slotów jakieś 25 zeta jakość 128 mp3 lub AAC. Kiedys grałem i brałem ten serwer https://slotex.pl/oferta,shoutcast.html , chyba najlepsza oferta i tani jak barszcz. Trzymaj się cumplu i wołaj