Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  zamów gównopizzę bez żadnych dodatków w jakiejś dziurze
  13 zł
  hurr durr jak możecie się na to godzić

  xD

  #wroclaw #jedzenie71 #grubaszwpk

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Klasa 8, sprawdzian że słówek. Lubiany przez uczniów temat jedzenia. Uczennica ma wiele zaburzeń, do tego matka fałszuje opinie z poradni ( bez kitu wycina kawałki opinii, potem składa i kseruje bez fragmentów). Nie była w stanie skończyć gimnazjum, myślę, że będzie miała trudność z ukończeniem podstawówki, matka udaje że z córką wszystko ok, a uczennica uważa, że "wszyscy się na nią uwzięli".
  Nie zaznaczam "hitów" bo cała kartkówka jest hitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #szkola #angielski #heheszki #angielskizwykopem #nauka #patologiazewsi
  pokaż całość

  odpowiedzi (292)

 • avatar

  Jako że na wykopie zapanowała jakaś dziwna moda na wychwalanie socjalizmu i domagania się specjalnego opodatkowania 1% najbogatszych, chciałbym tylko przypomnieć, że:

  1. zarabiając 5200 zł na rękę, czyli 62400 zł rocznie, należycie do 1% najbogatszych ludzi na świecie.

  Link

  2. Gdyby marzenie socjalistów by się spełniło i zlikwidowano by podział na państwa i nierówności ekonomiczne, to każdy zarabiałby 3000 dolarów rocznie, czyli mniej niż 1000 zł miesięcznie.

  Link

  Zatem jeśli naprawdę komuś z was marzy się wielkie usuwanie nierówności ekonomicznych na świecie, to muszę was rozczarować i to nie Kulczyki oddadzą wam połowę swoich miliardów, tylko wy oddacie połowę swoich trzech tysięcy miesięcznie jakimś Saszom ze Lwowa czy Murzynkom Bambo z Nigerii.

  No chyba że pójdziecie w narodowy socjalizm i uznacie, że w sumie reszta świata to niech zdycha i z nimi dzielić się nie będziecie, ale to by była zdrada ideałów Marksa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #ciekawostki #ekonomia #gospodarka #bekazlewactwa
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (71)