Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (21)

 • avatar

  Mirki co sie odwaliło xD. Nowy lokal gastronomiczny w #cieszyn grozi mi pozwem za pozostawienie "nieprzychylnej" opinii co do ich lokalu (3/5 XD). Kręcić małysza? #afera #cosieodjebalo #gastronomia no i chyba #humorobrazkowy

  odpowiedzi (256)

 • avatar

  SŁUCHAJCIE HIT
  Kraśnik: Strefa wolna od LGBT, teraz też od WiFi i 5G

  Kraśniccy radni uchwalili uchwałę w sprawie rozpatrzenia petycji Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G. Głosowanie w tej sprawie odbyło się we wtorek.
  Petycja dotycząca "ochrony zdrowia mieszkańców gminy przed coraz większa ekspozycja na sztuczne pole elektromagnetyczne o coraz szerszym zakresie częstotliwości" wpłynęła do urzędu miasta 23 marca.


  W jej treści czytamy:
  "wnosimy o to, aby w uchwale Rada Miasta wyraziła negatywne stanowisko wobec: wielokrotnego zwiększenia od 1.1.2020 r. dopuszczalnego poziomu ekspozycji mieszkańców na pole elekromagnetyczne z zakresu mikrofalowego; wprowadzenia standardy 5G bez wcześniejszego zbadania wpływu tej technologii na zdrowie mieszkańców i działanie implantów oraz bez wdrożenia właściwego systemu monitoringu natężenia PEM w środowisku"


  Kolejne punkty petycji dotyczą wniosku do rady o zlecenie zdemontowania istniejącej sieci WI-Fi w szkołach oraz zlecenie nakazania uczniom przełączenia telefonów na tryb samolotowych w czasie lekcji i zakazania ich używania na przerwach poza celami związanymi z informowaniem rodziców lub alarmowymi.
  Znalezisko:
  https://www.wykop.pl/link/5711745/krasnik-strefa-wolna-od-lgbt-teraz-tez-od-wifi-i-5g/
  #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)