•  

  Ten uczuć gdy ktoś zadzwonił na #policja bo chodziłeś obok publicznego stawu i bawiłeś się długim czasem ekspozycji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #fotografia #mojezdjecie

  •  

   @hakeryk2: gdzie co i jak? opowiadaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @hakeryk2: Gdybym miał staw wypełniony ropą naftową, też bym był przeczulony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @cruc: A już kilka dni temu gdy księżyc był taki ładniutki postanowiłem sobie wyjść po 22ej (wtedy też latarnie gasną na wsi w której mieszkam). Stawek ten jest publiczny, jednak obok niego są domy i widziałem, że ktoś tam lumpi przez nie. Po jakiś 10 minutach przyjechały bagiety i mi tym halogenem przyświeciły na mnie. Podchodzą i pytają, że co to a po co to, dokumenciki, co Pan robi po zmierzchu, czyj aparat i najlepsze "NĘKA PAN I FOTOGRAFUJE LUDZI" - to ja, że nie ludzi tylko stawek i nie jestem jakimś podglądaczem i zbokiem co chodzi po nocach i czyjeś okna miałbym fotografować. W tym czasie widziałem jak w oknie z którego domu pewnie po policję zadzwoniono cały czas ktoś stał i gapił. Bagiety pojechały, upomnienie dały ŻEBYM NIE CHODZIŁ PO NOCACH I LUDZI NIEPOKOIŁ (co?) i pojechały. Odechciało mi się fotografowania na ten dzień, a na drugi dzień pokazałem serdeczny palec temu gościowi, który zapewne po bagiety zadzwonił i tylko taki głupi uśmieszek dostałem z jego strony.

   Tak to jest mieszkać na wsi :) Tysiąc plusów i setka minusów.

   @mirotio:

  •  
   m....o

   +1

   @hakeryk2: Niezła patologia, fotografuję w całej polsce i nigdy nie wezwano na mnie bagiet. Lej na to ciepłym moczem.

   Teraz MUSISZ powiedzieć jaki sprzęt i ustawienia bo zdjęcie jest fantastyczne. :>

  •  

   @matogo: Totalnie amatorski sprzęt - Canon 100D ze stałoogniskową 50 mm/1.4 - zdjęcie wykonane przy f/4 4,00s ISO 200. Żałuję, że nie miałem przy sobie swojego kitowca 18-55mm, którym może nieco ciekawsze ujęcia by porobił na szerszym kącie no ale - może kiedyś :)

   Aha i korekcja balansu bieli w stronę chłodną oraz wyłączony optymalizator jasności, z włączonym pomiarem punktowym.

   +: m....o
  •  
   m....o

   0

   @hakeryk2: Dzięki, tym bardziej szacunek. :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h