Wpis z mikrobloga

Jak bylem dzieckiem, to mialem taki czesto powracający sen. Znacie to uczucie?
Snilo mi się przez długie tygodnie, ze jestem w jakimś ciemnym pomieszczeniu i uciekam przed mumiami. A wiecie jak sie w snach ucieka, niby przebierasz nogami, ale stoisz w miejscu. Cos okropnego. Przez pól nocy starałem sie im uciec, a one w tych brudnych bandażach, z zawiniętymi ciałami mnie scigaly. Zaznacze, ze mumie byly w wersji filmowej, to znaczy z osobno zawiniętymi nogami ;)
W czasie tej ucieczki caly czas szukałem mamy i nawolywalem, ale nigdzie nie bylo jej widac. W końcu po jakimś czasie jest! Szybko podbiegam i wtulam sie najmocniej sięgając głową do pępka. Podnosze głowę do góry...


#cosstrasznego #sny #chorysen
  • 6
@tullsta: ja za dzieciaka mialem powracajacy koszmar z piwnica w moim starym domu przed przeprowadzka. Zawsze kiedy w snach schodzilem na dol do drzwi wyjsciowych, ze schodow obok do piwnicy otwieraly sie drzwi i wychodzila z nich jakas stara wiedzma, ktora lapala mnie i ciagnela w dol za soba. Nie bylo mowy o ucieczce bo bylem sparalizowany od pasa w dol, a gdy probowalem krzyczec, z moch ust wydobywal sie tylko