Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #cokupic
Mirki, chciałbym kupić dwa zestawy efajek dla siebie i dziewczyny. Obecnie mamy oboje zestaw z edymu Vision Spinner Upgrade + jakiś tam atomizer (teraz tego juz nie widzę w ofercie) ale baterie coraz krócej trzymają, non stop bobrza atomizer i ogólnie to więcej nerwowów jak uzytkowania. Chciałbym kupić dwa kompletne zestawy epapierosow do 300 PLN - czyli razem 600 pln do wydania. Chciałbym żeby baterie miały regulacje i stabilizację napięcia oraz wytrzymywaly 2 dni użytkowania. Co do atomizerow: moja dziewczyna obawia się kręcenia grzałek, ja myślę że ogarnę to po kilku próbach :) Pierwsze myślałem o Ego One MEGA ale z tego co widzę to tam nie ma zmiany napięcia czy jego stabilizacji a za bardzo innych pomysłów jak to wszystko zgrać razem nie mam :/ Poradźcie coś Mireczki ;)
  • 30
@OstatniWolnyNick: Nautilius mini jak dziewczyna nie bedzie chciała sie bawić z kręconymi grzałkami:P no i istick 50w na pewno Ci wytrzyma 2 dni jak nie wiecej:) no chyba ze clirkami które wyżej Tobie polecono bedziesz krecil grzaly 0.5 ohm no i wapowal na 30-40 watach:D tak to nie wiem ile batka pociągnie dni czy raczej godzin:)
@MrGreeneye: tyle ze pojawił się problem... Dziewczyna jak zobaczyła ze ten Joyetech wygląda tak jak wygląda stwierdziła że nie chce czegoś takiego -.- Nie chce zmiany "wygladu"... Ja pewnie w przyszłym tygodniu zamówię ten co mi poleciłas, ale ona chce raczej coś w stylu Nunchaku o którym myślałem ale nie wiem czy to dobry wybór :/
@OstatniWolnyNick: Jak dla mnie zestaw wyglada mega (zawsze wysylam to zdjecie - http://i.imgur.com/DGsAAp8.jpg). Nunchaku to nie jest najgorszy wybor, ale wtedy Subtank nie bedzie na nim dobrze wygladal.
Tu jest ewentualnie subox (zestaw, bedzie musial jedynie dokupic baterie, ale to juz w Polskim sklepie), troche mniejszy, ale tylko na 1 akusa wiec bedzie sie szybciej rozladowywal. http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_187431.html

Cos mniejszego, bardziej rurkowego jest ciezko znalezc. Ja sprobowalbym ja przekonac do tego pierwszego
@MrGreeneye: wiem ze jak by spróbowała na chwile takiego sprzętu to by chciała... Ale tak samo dopóki "nie dotknie" to wiem ze nie przekonam jej za nic... #logikarozowychpaskow

Najwyżej potem będzie zestaw drugi chciała zamówić ale ech... Ja juz tłumaczyłem parę razy ze tu nie o wygląd chodzi (a dla mnie wygląda ZAJEBISCIE... Gorzej dla niej...)

Da się zrobić jakiś zestaw z tego Gear Best w stylu "rurki" czy ja mam