Wpis z mikrobloga

@celahim: Co widzę opinie o Suit Supply to generalnie pozytywne. Dobre wzornictwo, wykonanie (mniejsze wypełnienia, wyżej wszyta pacha niż rodzimi producenci), darmowa przesyłka - podoba się, jest w Twoim rozmiarze? Bierz. Mi osobiście ten konkretny model się nie podoba - jeśli prążki to na granacie, a to wydanie biznesowe, ale Tobie ma się podobać :D Zawsze można zwrócić.
@celahim: No za tę cenę, to na pewno nie znajdziesz w Polsce garnituru w tym stylu. Garnitur biurowy, co tu dużo gadać - no nie jest to jakiś szczególnie elegancki strój. Ale z drugiej strony, gość może więcej, więc raczej nikt się nie obrazi.
@chapeaunoir: Widziałem tylko jeden garnitur od nich, był świetny. Dobrze wykończony, elegancko wytaliowany, o bardzo delikatnej konstrukcji... No bomba. Ale to tylko jeden przykład. Jeśli reszta
@celahim: A mi się niestety nie podoba. Ten garnitur to power suit, ale moim zdaniem w dość nieciekawej opcji. Szerokie klapy i bardzo szeroki, wydatny prążek, do tego jasny, szary kolor moim zdaniem przywodzą myśli zbyt "retro" jak na mój gust. Osobiście bym się nie zdecydował, ale gust noszącego ma tu największe znaczenie, więc jeśli Ci się podoba i masz później żałować jego braku w garderobie - to bierz.